Droga do Moskwy, czyli forBET odlicza do MŚ 2018!

Artur Boruc, ambasador Zakładów Bukmacherskich forBET, został twarzą akcji promocyjnej „Droga do Moskwy”. Co jej organizatorzy przygotowali dla miłośników obstawiania piłki nożnej?

Droga do Moskwy, czyli forBET odlicza do MŚ 2018!
Droga do Moskwy, czyli forBET odlicza do MŚ 2018!

 

Do mistrzostw świata w Rosji coraz mniej czasu. Wczoraj akcję marketingową z okazji tej imprezy przygotował LV BET, natomiast dzisiaj swoją własną ogłosił inny polski bukmacher, forBET.

Szczegóły na temat promocji „Droga do Moskwy” na razie nie są znane, ponieważ ruszy ona dopiero 14 maja. Wiadomo, że potrwa dokładnie 32 dni, a w trakcie jej trwania osoby zarejestrowane na www.iForBET.pl będą miały możliwość odbierania różnego rodzaju prezentów bukmacherskich, prawdopodobnie w formie bonusów, dni bez podatku i tym podobnych.

Oferty specjalne naniesione będą na wirtualną mapę, tak aby wszystko imitowało swego rodzaju wędrówkę do Rosji, gdzie odbędzie się tegoroczny mundial (Zobacz Typy bukmacherskie na Mundial 2018). Codziennie będzie można skorzystać z jednej promocji.

Promocja Droga Do Moskwy 2018
Promocja Droga Do Moskwy 2018

Dla osób najbardziej aktywnych podczas tej akcji, czyli tych, którzy dziennie wykonają obrót w wysokości 50 PLN lub więcej, przygotowano nagrodę specjalną – 500 PLN do wykorzystania na obstawianie meczów!

Ogólny regulamin promocji nie został opublikowany. Dlaczego? Wszystko wyjaśnia ten komunikat zamieszczony na oficjalnej stronie bukmachera:

„Każdego dnia promocji obowiązuje inny regulamin, który będzie dostępny w tym miejscu danego dnia. Prosimy o zapoznanie się z nim, biorąc udział w akcji „Droga do Moskwy”.”

W przypadku osób, które jeszcze nie mają konta w forBET, zachęcamy do lektury tej informacji: forBET kod promocyjny!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button