Majówka 2018. Ranking z nagrodami 7000 PLN!

Ostatnia chwila na to, by zmienić plany na majówkę! ForBET ma kilkudniową zabawę dla swoich klientów, w której można zdobyć nagrody o łącznej wartości przekraczającej 7000 PLN! Przeczytajcie już teraz na czym polega ta oferta specjalna i jak wziąć w niej udział!

Majówka 2018. Ranking z nagrodami 7000 PLN!
Majówka 2018. Ranking z nagrodami 7000 PLN!

Promocje na majówkę

Dni wolne w maju wcale nie oznaczają marazmu w wydarzeniach sportowych. Wręcz przeciwnie, czekają nas drugie mecze półfinałów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, finał Pucharu Polski i dużo, dużo więcej. Okazji do obstawiania nie powinno zatem brakować, a to z kolei oznacza, że wzięcie udziału w majówkowej rywalizacji w forBET może być pełne emocji.

Zapisy do rankingu Majówka 2018 trwają do 4 maja. Sama promocja zaczyna natomiast obowiązywać 30. dnia kwietnia i potrwa do 6 maja. Jeżeli chcesz zarejestrować się w promocji, wystarczy, że odwiedzisz stronę www.iForBET.pl, zalogujesz się na swoje konto i odwiedzisz portal poświęcony tej ofercie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Nowi gracze również mają prawo do skorzystania z tej promocji. Przypominamy, iż w trakcie zakładania konta warto podać kod bonusowy forBET!

Co można wygrać i w jaki sposób? Organizator konkursu przelicza punkty rankingowe według następującego wzoru: liczba zdarzeń na kuponie X wniesiona stawka. Jeżeli więc postawicie 3 mecze za 10 złotych, to otrzymacie dokładnie 30 punktów do tabeli konkursowej. Im więcej zebranych “oczek”, tym lepiej!

7000 PLN w puli nagród!

ForBET przygotował w promocji nagrody aż dla 100 najlepszych osób, tak więc szanse na wygraną są naprawdę spore. Oto, co można zdobyć w tej ofercie za poszczególne miejsca w rankingu:

  • 1. miejsce – 700 PLN
  • 2. miejsce – 500 PLN
  • 3. miejsce – 400 PLN
  • 4-10. miejsce – po 250 PLN
  • 11-20. miejsce – po 100 PLN
  • 21-50. – po 50 PLN
  • 51-100. – po 25 PLN

Poniżej przedstawiamy wam wszystkie punkty regulaminu promocji. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze macie prawo do otrzymania pomocy od pracowników bukmachera zatrudnionych w Biurze Obsługi Klienta.

Regulamin promocji "Majówkowy Ranking"
Regulamin promocji “Majówkowy Ranking”

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image