Mecz Towarzyski: Gilport Lions – Morupule (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Gilport Lions podejmą zawodników Morupule. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

BTTS u bukmachera. Co to jest? Wszystko, co musisz wiedzieć!
Mecz Towarzyski: Gilport Lions – Morupule

Mecz Towarzyski: Gilport Lions – Morupule

Gilport Lions to zespół z Botswany. Nie jest to czołowy zespół z tego kraju. W ligowych rozgrywkach ulokował się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli (na szesnaście drużyn), mając po dwudziestu na swoim koncie dwadzieścia jeden punktów.

W poprzedniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy BDF XI 1:0. Był to ważny mecz, ponieważ przeciwnik w tym sezonie jest wyżej w tabeli, więc wygrana z nim w meczu wyjazdowym, na pewno doda im pewności siebie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Morupule to równie zespół z Botswany, który także występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ich postawa jest jednak znacznie słabsza.

Po dwudziestu rozegranych meczach mają na swoim koncie tylko osiemnaście punktów i zajmują odległe, trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Mają o trzy punkty mniej niż ich wtorkowy przeciwnik.

Mimo że będzie to mecz towarzyski, widać, że Gilport Lions jest zespołem zdecydowanie lepszym. W ty sezonie mierzyli się raz i pokonali na wyjeździe zawodników Morupule 2:0. Nawet w meczu towarzyskim trudno oprzeć się wrażeniu, że ponownie będą górą.

MeczTypKursBukmacher
Gilport Lions – Morupule 1x1,36Betfan

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image