Extraleague: Neman Grodno – Soligorsk (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Extraleague hokeiści Neman Grodno podejmą zawodników Soligorsk . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Extraleague: Neman Grodno – Soligorsk

Extraleague: Neman Grodno – Soligorsk

Zawodnicy Neman Grodno byli w tym pojedynku faworytami, ponieważ po rundzie zwycięzców zajmowali drugie miejsce w ligowej tabeli. Jest to zresztą bardziej utytułowany klub. Ostatnie mistrzostwo zdobyli dwa sezony temu i w aktualnym liczyli na sukces.

W ćwierćfinale ich rywalem był Mogilev, którego pokonali bez problemu w czterech spotkaniach. Byli bardziej skupieni przy następnej fazie, która jest dla nich bardzo wymagająca. W bilansie spotkań jest bowiem remis 3-3.

Soligorsk to klub ze ścisłej czołówki ligi białoruskiej. Mistrzowski tytuł w swojej historii zdobyli tylko raz, ale wielokrotnie byli medalistami tych rozgrywek. W tym sezonie po rundzie zwycięzców zajęli trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Następnie w fazie play-off pokonali szósty Zhlobin 4:0, nie mając najmniejszych problemów z eliminacją tego przeciwnika. W pojedynku z hokeistami Neman Grodno nie byli faworytami, ale radzą sobie całkiem nieźle. Przed ostatnim pojedynkiem prowadzili 3:2, a grali u siebie, jednak rywal pokonał ich w dogrywce 2:1.

Gospodarze tego meczu mają lepszą kadrę i myślę, że to oni awansują. Już w fazie zasadniczej grali lepiej, a rywale nie wykorzystali szansy, jaką mieli w ostatnim meczu.

MeczTypKursBukmacher
Neman Grodno – Soligorsk1(DNB)1,75Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button