Mecz Towarzyski: Niemcy – Dania (Typ i Analiza)

W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Niemiec zagrają z zawodnikami Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

222
Mecz Towarzyski: Niemcy – Dania

Mecz Towarzyski: Niemcy – Dania

Duńczycy zajmują dwunaste miejsce w rankingu FIFA i trzeba powiedzieć, że zaimponowali w dotychczasowych meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata. Popisali się w nich fantastycznymi wynikami.

Strzelili czternaście goli, nie tracąc żadnego. Wygrali u siebie z Mołdawią 8:0, a na wyjeździe rozprawili się z Izraelem 2:0, a w ostatnim meczu rozbili na wyjeździe Austrię 4:0.

Austria to bardzo solidna reprezentacja i widać było w tym meczu, że Duńczycy są w bardzo dobrej formie. Z kolei Niemcy w ostatnim meczu mocno zawiedli. Przegrali z Macedonią 1:2, o czym było głośno.

Wcześniej również nie imponowali. Wygrali u siebie z reprezentacją Islandii 3:0, ale potem ledwo wygrali na wyjeździe z zawodnikami Rumunii 1:0. Po mistrzostwach Europy odchodzi ich selekcjoner i widać, że coś w tej reprezentacji się wypaliło.

Duńczycy w tym grają rewelacyjnie i na pewno stać ich także w tym meczu na dobry rezultat. Niemcy są oczywiście faworytem, więc powinniśmy być świadkami dobrego widowiska, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Dania+21,44LVBet

5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button