Chcesz żyć 100 lat? Obstawiaj codziennie!

Kobieta, która właśnie obchodziła swoje setne urodziny, ujawniła tajemnicę długiego życia – każdego dnia stawia zakład na konie.

Cecilia Reeve, znana jako Sally, codziennie stawia 1 £ na wyścigi konne u lokalnych bukmacherów, nawet w niedzielę. Potem spędza popołudnia oglądając wyścigi w telewizji.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

 

Chociaż sama nie może już chodzić do punktów bukmacherskich, Sally upewnia się, że jej przyjaciółka i opiekunka Susie Moore stawia jej codzienny zakład.

Susie powiedziała: “Myślę, że to właśnie utrzymuje ją przy życiu. W niektóre dni radzi sobie bardzo dobrze, w inne dni bardzo źle, ale to nie ma znaczenia. Utrzymuje aktywność mózgu.”

“Każdego dnia chodzę do bukmacherów i stawiam dla niej 1 £. Stawiam zakład każdego dnia, siedem dni w tygodniu. Muszę to zrobić nawet w niedzielę.

Kiedy emerytka ukończyła 100 lat, otrzymała specjalną kartę z życzeniami od królowej, ale również od lokalnego bukmachera Betfred za to, że jest najstarszym klientem firmy.” – dodaje Susie.

Niestety nic nie dowiadujemy się jakie wyniki Sally osiągnęła obstawiając gonitwy konne, ale czy pieniądze można porównać z długim życiem?

źródło: metro.co.uk

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close