Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Albania – Węgry (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Albanii podejmą zawodników z Węgier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

55555
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Albania – Węgry. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Albania – Węgry. Typy bukmacherskie

Obie reprezentacje nie są zadowolone po pierwszych wrześniowych spotkaniach. Węgrzy nie mieli zupełnie nic do powiedzenia na tle Anglików, mimo że grali przed własną publicznością.

Zajmują trzecie miejsce w grupie. Mają tyle samo punktów co drudzy Polacy, ale Polska gra z San Marino, więc na pewno zgarnie komplet punktów. Trzydziesta siódma drużyna rankingu FIFA musi więc myśleć o wygranej na trudnym terenie.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Albańczycy w tym samym rankingu lokują się na sześćdziesiątym dziewiątym miejscu. W czwartkowym meczu byli długimi fragmentami lepsi od Polaków i nie na pewno zasłużyli na przegraną.

W grupie zajmują czwarte miejsce, ale wciąż liczą się w walce o awans, ponieważ mają tylko punkt mniej, niż Węgrzy i Polacy. Gospodarze powinni zatem walczyć w tym meczu o punkty.

Węgrzy nie są jednak tak słabi, jak wyglądało to w meczu z wicemistrzem Europy. Podczas EURO przeciwstawiali się najlepszym. Niedzielny mecz może być bardzo ważny w kontekście awansu, więc spodziewam się zaciętego spotkania z golami.

MeczTypKursBukmacher
Albania – Węgry+1,51,60STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image