Bukmacher Milenium sponsorem Falubazu Zielona Góra!

Bukmacher Milenium został oficjalnym sponsorem zielonogórskiej drużyny piłkarskiej Falubaz Zielona Góra. Umowa obowiązywała będzie przez okres jednego roku. 

Bukmacher Milenium sponsorem Falubazu Zielona Góra!

Firma Milenium postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju marki piłkarskiej w Zielonej Górze. W tym mieście na chwilę obecną największym zainteresowaniem kibiców sportu cieszą się rozgrywki żużlowe, jednak władze bukmachera są przekonane, że w najbliższym czasie również i piłka nożna będzie tak samo popularna.

– Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – powiedział Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługują również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel – dodał.

Zakłady Bukmacherskie Milenium zostały oficjalnym sponsorem klubu, co oznacza, że ich logo znajdzie się na meczowych koszulkach, na bandach reklamowych na stadionie oraz w różnego rodzaju materiałach marketingowych i nie tylko. Umowa sponsorska ma obowiązywać przez rok, jednak nie wykluczone, że zostanie przedłużona na kolejne lata, jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy.

Milenium działa na rynku bukmacherskim od 14 lat. Obecnie pozwala na zawieranie zarówno zakładów w punktach naziemnych, jak i przez internet. Jeżeli postanowicie założyć konto w tym portalu, pamiętajcie, by wpisać Milenium kod bonusowy, który upoważnia do skorzystania z ciekawych ofert specjalnych i dodatkowej premii na start!

Nietrudno się dziwić, że Milenium postanowił wesprzeć zielonogórski sport. To bowiem właśnie w tym mieście firma startowała ze swoją działalnością.

– Ta umowa jest dla nas szczególnie ważna – mówi Marcin Grygier, prezes Klubu Sportowego Falubaz. Milenium to zielonogórska marka, więc jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy budować nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, niezależnie od dzisiejszego poziomu sportowego. Piłkarski Falubaz to projekt rozpisany na wiele lat, a nie na kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata przejdziemy razem – kończy.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close