Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowacja (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Chorwacji podejmą zawodników ze Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

55555
Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowacja. Typy bukmacher

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chorwacja – Słowacja. Typy bukmacher

Chorwaci przewodzą w swojej grupie, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż szesnaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pewnie pokonali na wyjeździe reprezentację Cypru 3:0.

Teraz czeka ich mecz z mocniejszym przeciwnikiem. Nie mogą pozwolić sobie jednak na straty punktowe, ponieważ tuż za ich plecami czai się reprezentacja Rosji, która także ma na swoim koncie szesnaście punktów.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Słowacy zajmują czwarte miejsce w grupie i nie mają już większych szans na choćby miejsce barażowe. W ostatnim meczu grali z Rosją. Zaprezentowali się w tym meczu dobrze i mieli optyczną przewagę.

Jednak ostatecznie przegrali po samobójczym trafieniu Skriniara. Ich sytuacja robi się bardzo nieciekawa, a o zwycięstwo w najbliższym meczu będzie bardzo trudno. Chorwaci u siebie są bardzo mocni.

Polscy Bukmacherzy

Gospodarze tego meczu na swoim terenie mają komplet zwycięstw, a Słowacy nie są ekipą, która powinna im zagrozić. Chorwaci czują na sobie oddech goniących Rosjan. Będą więc bardzo skoncentrowani i powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Słowacja11,48Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button