William Hill dąży do podwojenia zysków i osiągnięcia amerykańskich zysków w wysokości 300 milionów dolarów do końca 2023 roku w ramach pięcioletniego planu międzynarodowego wzrostu.

William Hill przedstawił dzisiaj trzy priorytety, które obejmują napędzanie cyfrowego wzrostu w Wielkiej Brytanii i na świecie, rozwój „biznesu skali” w USA i przebudowę brytyjskiego handlu detalicznego w odpowiedzi na zmiany FOBT. Dyrektor generalny, Philip Bowcock, powiedział, że głównym celem strategii jest przekształcenie firmy z pozycji „w przeważającej mierze brytyjsko-centrycznej i stacjonarnej, aby stać się wiodącym biznesem hazardowym, który jest prowadzony cyfrowo, zróżnicowany na arenie międzynarodowej i zrównoważony”.

Strategia została przedstawienia podczas prezentacji wyników działalności w pierwszych trzech miesiącach NJ. Obrót w New Jersey wyniósł w tym czasie 200 mln $. Hills powiedział, że wyniki New Jersey, Delaware, Wirginia Zachodnia i Mississippi, były „zgodne z oczekiwaniami”.

Jednak ogólne dane dotyczące Hills będą powodem do niepokoju, a całkowite dochody netto za okres od końca czerwca do końca października spadły o 4% rok do roku. Internet i handel detaliczny spadły odpowiednio o 5% i 4% pomimo okresu obejmującego ostatnie etapy mistrzostw świata FIFA. Cena jej akcji spadła o 5%.

„Naszym celem jest być w każdym stanie” – powiedział Bowcock, CO WH. „Wspierając się bogatym doświadczeniem naszej amerykańskiej działalności w Nevadzie, budujemy sieć umów o dostępie do rynku, w tym naszą strategiczną współpracę z Eldorado, rozszerzając nasze relacje ze Golden Entertainment i wyłącznie współpracując z IGT w zakresie możliwości loterii sportowych.”

_______________________________________________________________________
Bukmacher William Hill nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.


bonusy bez depozytu