Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kosowo – Hiszpania (Typ i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Kosowa podejmą zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kosowo – Hiszpania. Typy bukmacher

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Kosowo – Hiszpania. Typy bukmacher

Hiszpanie po pięciu meczach przewodzą w swojej rupie, ale ich awans z pierwszego miejsca wcale nie jest taki pewny. W ostatnim meczu pewnie pokonali reprezentację Gruzji 4:0.

Jednak wcześniej przegrali na wyjeździe ze Szwedami. Tracą oni do Hiszpanów tylko punkt, a mają dwa mecze rozegrane mniej. Hiszpanie nie mogą zatem pozwolić sobie na głupie straty punktów.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

W środę czeka ich kolejny mecz, który na papierze wydaje się łatwy, ale niekoniecznie musi tak być. Kosowianie także wygrali nie dawno na wyjeździe z reprezentacją Gruzji. W kolejnym meczu zremisowali u siebie z Grecją 1:1.

Jest to młoda reprezentacja, która gra jednak na dobrym poziomie. Zajmują trzecie miejsce w grupie i nie są absolutnie drużyną, której można nastrzelać kilka goli i myśleć już o kolejnym rywalu.

Zespół prowadzony przez Luisa Enrique u siebie wygrał z reprezentacją Kosowa 3:1. Hiszpania nie stwarza sobie jednak zazwyczaj wielu okazji bramkowych, a na wyjeździe będzie im trudniej o bramki. Myślę, że gospodarze postawią się faworytowi i nie padnie tu wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Kosowo – Hiszpania-3,51,47STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image