Mistrzostwa Świata- Kwalifikacje: Polska – San Marino (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze z Polski podejmą zawodników San Marino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1, TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata- Kwalifikacje: Polska – San Marino. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata- Kwalifikacje: Polska – San Marino. Typy bukmacherskie

Reprezentanci Polski obecnie po sześciu kolejkach mają na swoim koncie jedenaście punktów i lokują się na trzeciej pozycji w swojej grupie. Tracimy punkt do reprezentacji Albanii.

Dlatego też najbliższy rywal jest idealny do tego, aby dopisać sobie bez większego wysiłku trzy punkty i skupić się na kolejnym pojedynku. Myślę, że ten mecz będzie miał podobny przebieg, do tego wyjazdowego.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Nasi reprezentanci będą chcieli szybko uzyskać wysoką przewagę. Sousa będzie zapewne chciał, abyśmy szybko zdobyli kilka goli, aby mógł w drugiej połowie dokonać zmian, a najlepsi gracze będą mogli odpocząć.

Na pewno zagramy w tym meczu ofensywnie i dosyć szybko powinno paść w tym meczu kilka goli. Jak nietrudno się domyślić San Marino zajmuje ostatnie miejsce w grupie, nie mając punktów na swoim koncie.

Polscy Bukmacherzy

Będzie to pożegnalny mecz Łukasza Fabiańskiego, więc dobry występ będzie mile widziany. A taki będzie, jeśli wygramy wysoko. Myślę, że bardzo szybko rozstrzelamy rywala i będziemy mogli skupić się na kolejnym spotkaniu z Albanią.

MeczTypKursBukmacher
Polska – San Marino+4,51,45STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button