Konkurs z nagrodami LV BET. 2000 PLN na Australian Open!

Czujesz się mocny w obstawianiu tenisa? Sprawdź się na tle innych typerów i walcz o nagrody w najnowszym konkursie przygotowanym przez bukmachera LV BET!

Konkurs z nagrodami LV BET. 2000 PLN na Australian Open!
Konkurs z nagrodami LV BET. 2000 PLN na Australian Open!

Tenis oferta specjalna

Promocja obowiązuje od dnia 14 stycznia, czyli rozpoczyna się wraz z inauguracją tegorocznego Australian Open 2019. Koniec zaplanowano z kolei na 27 stycznia, tak więc wszystkie kupony brane udział w konkursie muszą być rozliczone do tego czasu.

Jeżeli nie jesteś na bieżąco z tenisowym światem, sprawdź najnowsze przewidywania i typy Australian Open od ekspertów bukmacherskich. Wśród panów czołówka pozostaje ciągle ta sama, ale może czas najwyższy na jakiegoś czarnego konia?

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/bukmacher-lv-bet-sponsorem-stali-mielec/

Liga typerów z nagrodami

W ramach promocji od LV BET gracze zdobywają punkty, które podsumowywane są w specjalnym rankingu. Im więcej “oczek” uda się zebrać uczestnikowi, tym większe szanse na zajęcie lepszego miejsca w tabeli.

Starania graczy naliczane są w następujący sposób:

• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Należy pamiętać, że organizatorzy kwalifikują do promocji tylko i wyłącznie kupony, które są zagrane za stawkę 10 PLN lub więcej, a ich kurs nie będzie wynosił mniej niż 1.50!

Co można wygrać? Struktura wypłat prezentowana będzie cały czas w rankingu, który aktualizowany ma być w każdy poniedziałek oraz czwartek. Wiadomo, że dla najlepszego gracza czeka 2000 PLN, natomiast ostatnie miejsce premiowane bonusem pozwala na zdobycie 80 PLN!

LV BET kod promocyjny

Przypominamy, że nadal nowi gracze mogą wykorzystać LV BET kod promocyjny. Wystarczy podać go w formularzu rejestracyjnym!

Promocja dostępna tylko dla osób z kontem na www.LVBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image