Najwyższy bonus powitalny teraz w Totalbet. Na start 5000 PLN!

Totalbet przygotował dla nowych graczy najwyższy bonus powitalny, jaki jest dostępny w naszym kraju! Rejestracja u tego bukmachera pozwala obecnie na zdobycie nawet 5000 PLN premii!

Najwyższy bonus powitalny teraz w Totalbet. Na start 5000 PLN!
Najwyższy bonus powitalny teraz w Totalbet. Na start 5000 PLN!

Do zdobycia w Totalbet najwięcej w historii!

To nie Totalbet bonus bez depozytu – to standardowa premia za wpłatę, tyle że taka, dzięki której do zgarnięcia jest nawet 5000 PLN! Co najważniejsze, zasady są bardzo proste i łatwo zrozumie je nawet początkujący gracz.

W ramach najnowszej promocji na start w Totalbet każdy gracz otrzymuje 100% wartości pierwszego przelewu do bukmachera. Minimalnie do zdobycia jest 10, a maksymalnie aż 5000 PLN!

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Najwyższy bonus powitalny w Polsce dostępny jest tylko dla tych osób, które jeszcze nie rejestrowały się u bukmachera Totalbet. Założenie konta to na tę chwilę tylko minuta bądź nieco więcej. Co bardzo ważne, samej rejestracji można dokonać bez weryfikacji danych.

5000 PLN od Totalbet. Jak to działa, co zrobić, by dostać tę kasę?
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrowanie się na www.Totalbet.pl
  2. Kod promocyjny nie jest potrzebny!
  3. Pierwsza wpłata – co najmniej 10 PLN
  4. Podwojenie przelewu aż do kwoty 5000 PLN
  5. Wybierz formę bonusu: 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami).
  6. Obstawianie, obrót – gotowe! :)

Obrót bonusem powitalnym Totalbet może być dokonywany nie tylko środkami z pierwszej wpłaty. Gracz może wpłacać kolejne pieniądze i tym samym walczyć o uwolnienie pełnego bonusu!

totalbet promocja na start
totalbet promocja na start

Bonus nie tylko dla nowych graczy!

Wbrew pozorom, nie trzeba być nowym graczem w stu procentach, by otrzymać pieniądze z promocji 5000 PLN. Jeżeli ktoś posiada już konto w Totalbet, ale jeszcze nie wpłacał na nie pieniędzy, może bez najmniejszego problemu wykorzystać najwyższy bonus powitalny w Polsce!

Oferta jest ważna do odwołania. Na stronie www.Totalbet.pl każdy chętny może zapoznać się z oficjalnym regulaminem promocji i tym samym przeczytać szczegóły dotyczące wpłat, wypłat i obrotów.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button