MLS: Cincinnati – Orlando City (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek MLS piłkarze Cincinnati podejmą zawodników Orlando City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 01:30. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Palmeiras – Atletico GO. Typy bukmacherskie
MLS: Cincinnati – Orlando City. Typy bukmacherskie

MLS: Cincinnati – Orlando City. Typy bukmacherskie

Drużyna gospodarzy gra w tym sezonie bardzo w kratkę. Początek sezonu mieli słaby. Potem co prawda poprawili swoją grę i zaczęli punktowa zdecydowanie lepiej niż kilka kolejek wcześniej.

Jednak ostatnio znów przydarzyła im się słaba passa. Nie wygrali trzech meczów z rzędu i nie mogą doczłapać się do górnej części tabeli. Aktualnie zajmują ósme miejsce i są o krok za najlepszymi.

Ich piętą achillesową są mecze na swoim stadionie, gdzie prezentują się najgorzej z całej ligowej stawki. Przed swoimi kibicami wygrali tylko jeden z mecz z sześciu możliwych. Jest to marna statystyka.

Orlando prezentuje się zdecydowanie lepiej, a ostatnio jest w niezłej dyspozycji. Zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli i tracą tylko dwa punkty do lidera. Ich znakiem charakterystycznym jest ofensywna gra.

Strzelają sporo goli. Zresztą obie ekipy mają spory potencjał w ataku. Orlando traci jednak także sporo goli jak na wysoką pozycję w tabeli. Dlatego spodziewamy się tutaj dobrego meczu i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Cincinnati – Orlando City+2,51,65Totolotek

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button