Zadzwonił do ciebie bukmacher STS? Na koncie masz nawet 100 złotych na obstawianie!

Telefon od bukmachera STS? Każdego może to zaskoczyć, ale w większości przypadków to początek czegoś dobrego. W tym przypadku chodzi o bonus 100% aż do 100 złotych. Dla kogo jest dostępny i co zrobić, by go otrzymać?

Zadzwonił do ciebie bukmacher STS? Na koncie masz nawet 100 złotych na obstawianie!
Zadzwonił do ciebie bukmacher STS? Na koncie masz nawet 100 złotych na obstawianie!

Czy bukmacher STS dzwoni do klientów?

Firma bukmacherska STS jest bardzo dobrze znana w naszym kraju, dlatego teoretycznie dość łatwo można by było wykorzystać jej renomę do różnego rodzaju oszustw. Ostatnio coraz częściej nasi Czytelnicy pytają o to, czy bukmacher STS dzwoni do swoich klientów. Zazwyczaj ktoś otrzymał telefonicznie informację o bonusie i nie wie, co o tym myśleć.

Trzeba przyznać, że marketing tego rodzaju nie nie jest w naszym kraju często praktykowany, co nie znaczy, że nie jest on skuteczny czy dobrze odbierany przez graczy. Telefon od STS pokazuje, iż bukmacherowi zależy na tym, by grały u niego regularnie nie tylko te osoby, które bukmacherkę traktują wyjątkowo poważnie albo po prostu wydają na nią duże pieniądze.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Tak, bukmacher STS rzeczywiście potrafi zadzwonić do swoich klientów i poinformować ich o wyjątkowej ofercie. Firma nie ma w zwyczaju dzwonić w błahych sprawach, tak więc nie ma obaw, że cały czas będzie atakować nas telefonami z prośbami o odpowiedzenie na kilka pytań i tak dalej, i tak dalej.

Jeżeli kiedykolwiek odbierzecie telefon i usłyszycie w słuchawce, że dzwoni pracownik STS, wcale nie musicie rozłączać połączenia. Decydując się na taki krok, prawdopodobnie tracicie szansę na zdobycie wyjątkowego bonusu przygotowanego tylko dla wybranych.

Specjalny bonus telefoniczny od STS. O co tutaj chodzi?

Firma bukmacherska STS dzwoni do osób, które od dłuższego czasu nie logowały się na swoje konto typerskie i nie stawiały zakładów. Pracownik potrzebuje tylko chwilę na potwierdzenie naszej tożsamości i niemal do razu przechodzi do wyjaśnienia sprawy. Co bardzo istotne, z racji tego, że premia jest dostępna tylko dla wybranych, podczas połączenia telefonicznego przechodzimy krok po kroku przez cały proces zapisywania się do bonusu.

Tylko osoby, które wyrażą chęć otrzymania premii, mogą rzeczywiście ją otrzymać. Wszystko załatwia się na oficjalnej stronie internetowej www.STS.pl i sprowadza się do logowania oraz kliknięcia jednego przycisku. Całość nie trwa dłużej niż kilkadziesiąt sekund.

Jak odebrać bonus w STS?
Jak odebrać bonus w STS?

Pamiętajmy, że żaden pracownik STS nie będzie pytał nas o czułe dane, a tym bardziej o hasło do konta. Zwracajmy też uwagę, czy podana strona przez naszego rozmówcę jest rzeczywiście oficjalnym portalem www bukmachera, a nie jakimś klonem, który ma na celu wyłudzenie jakichś informacji.

Do 100 PLN za chęć powrotu do obstawiania

Czasem mecze są odwoływane i nie ma co obstawiać, a czasem po prostu nie ma na to wszystko wolnej chwili. STS wychodzi naprzeciw graczom, którzy nie mają wielu sposobności na poprawienie budżetu typerskiego i dlatego oferuje im specjalną premię do kwoty 100 PLN. Jest to prezent przyznawany jako bonus 100% od wpłaty.

Tylko od nas samych zależy to, ile otrzymamy pieniędzy. Może to być 20, 30, 50 złotych albo i więcej. Najistotniejsze jest w tym to, że minimalna wpłata to zaledwie 2 złote, co oznacza, iż oferta specjalna dostępna jest dosłownie dla wszystkich!

Warto mieć na uwadze, że bonus musi być odebrany do końca dnia, licząc od momentu zapisania się do promocji. Powiększana jest tylko pierwsza wpłata po rejestracji, czyli za pierwszy depozyt 10 złotych otrzymamy premię, ale za drugi już nie. Gdy jednak wpłacimy jednorazowo 20 złotych, przyznane nam zostanie doładowanie 20 zł, co razem da nam 40 złotych na obstawianie.

Oferta bukmachera STS. Obstawianie przez internet – sport, karty i wiele innych!

W ofercie strony internetowej www.STS.pl każdy powinien bez najmniejszego problemu znaleźć coś dla siebie. Nie tylko mamy tutaj bardzo duży wybór zakładów na sport, ale również dział, gdzie dostępne są wirtualne karty (STS Betgames), e-sport czy tak zwane sporty wirtualne. Nie zapominajmy także, że STS jest jednym z nielicznych bukmacherów w kraju, gdzie znajdziemy zakłady na wyścigi rzeczywistych koni czy psów.

Jak zapisać się do bonusu
Jak zapisać się do bonusu

Wszyscy zarejestrowani w STS mogą również oglądać mecze przez internet za darmo, które udostępniane są w ramach zakładów na żywo. Bukmacher ma także wiele promocji, a opisywany przez nas bonus to najlepszy dowód na to, iż nie jest to tylko tani chwyt marketingowy bez pokrycia.

Brak konta w STS to okazja na bonus bez depozytu!

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany w STS, może wypełnić formularz rejestracyjny na www.STS.pl i tym samym zdobyć 29 PLN jako bonus bez depozytu. Kasa na obstawianie za samo założenie profilu jest prosta do odebrania – wystarczy wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE“.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dla nowych klientów bukmacher STS ma również do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden i 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu na dowolną grę z działu STS Betgames. To wszystko dostępne legalnie, a oprócz tego również na urządzeniach mobilnych (aplikacja mobilna STS działa na systemach Android oraz iOS – do pobrania za darmo!).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image