Kurs 50.0 na triumf Świątek w Wimbledonie 2022. Jak zagrać?

Iga Świątek jest główną faworytką Wimbledonu, a mimo to w Betfan można zagrać na jej triumf z kursem aż 50.0! Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej?

Kurs 50.0 na triumf Świątek w Wimbledonie 2022. Jak zagrać?
Kurs 50.0 na triumf Świątek w Wimbledonie 2022. Jak zagrać?

Świątek wygra Wimbledon – kurs 50.0!

Na stronie internetowej www.Betfan.pl przygotowano dla każdego nowego gracza wyjątkową ofertę, w ramach której dostępny jest kurs 50.0 na triumf Świątek w Wimbledonie. Jeżeli polska tenisistka nie zawiedzie i tym razem, za postawienie 5 zł będzie można zarobić aż 220 zł!

Promocja jest dostępna od razu po zarejestrowaniu się z kodem „BETONLINE” oraz spełnieniu następujących kroków:

  • wpłacenie co najmniej 55 zł
  • zagranie kuponu za stawkę wynoszącą minimum 50 zł

Kurs 50.0 na wygraną Świątek może być wykorzystany jedynie w kuponie SOLO. Wygrana jest traktowana jako gotówka, której nie trzeba obracać przed możliwością zlecenia na konto bankowe.

Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Świątek w Wimbledonie
Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Świątek w Wimbledonie

Najlepsi polscy bukmacherzy wystawili na Świątek w Wimbledonie kurs maksymalnie 3.00. To sporo mniej od Betfan, gdzie bardzo niewielka stawka wystarcza do tego, by zarobić tyle, co w innych miejscu przy postawieniu trzycyfrowej sumy.

Przypominamy, że w ramach pakietu powitalnego w portalu www.Betfan.pl nowi klienci otrzymują także premię jako zakład bez ryzyka do 600 zł, a do tego przy drugim depozycie dostać mogą doładowanie 100% do 1000 zł. Łącznie jest więc do zdobycia 1600 zł, a to wszystko bez ewentualnej wygranej dzięki kursowi 50.0 na Świątek!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus na start w Betfan. Co teraz do zdobycia?

  • Pierwszy kupon ubezpieczony cashbackiem – zwrot do 600 zł
  • Możliwość zagrania na wygraną Świątek w Wimbledonie po kursie 50.0
  • Otrzymanie 100% do 1000 zł przy drugiej wpłacie na konto typerskie

Marka Betfan ma wyjątkowo bogatą ofertę zakładów na znane turnieje tenisowe. Wszystkie pewniaki w niej grać można nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale także w wersji mobilnej czy również w aplikacji.

Bonus Betfan na Wimbledon. Kod promocyjny „BETONLINE”

Promocja na wygraną Świątek w Wimbledonie trwa do 27 czerwca (do końca dnia). Tylko osoby, które zarejestrują się z kodem „BETONLINE„, mogą z niej skorzystać. Na jedno konto przypada tylko jedna premia kursowa. Wygrane środki trafiają od razu na konto główne.

Betfan kod promocyjny BETONLINE
Betfan kod promocyjny BETONLINE

Warto śledzić blogi bukmacherskie takie jak nasz, by nie przegapić interesującej oferty z bonusami typerskimi. Oferta od Betfan to z pewnością tylko jedna z wielu propozycji, jakie zostaną ogłoszone na Wimbledon 2022. Trzymamy rękę dla pulsie specjalnie dla was i będziemy informować o każdej ciekawej akcji!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button