Polski legalny bukmacher MR BET. Licencja, strona WWW, bonus

MR BET to polski legalny bukmacher, u którego można obstawiać mecze zgodnie z przepisami. Oto aktualne dane – licencja, strona WWW oraz bonus!

Polski legalny bukmacher MR BET. Licencja, strona WWW, bonus
Polski legalny bukmacher MR BET. Licencja, strona WWW, bonus

Mr BET zakłady bukmacherskie online

Na ten moment wiadomo bardzo niewiele o MR BET. Prezesem spółki do niedawna była pani Lucie Łabudek, ale w październiku 2019 funkcję tę przejął jej mąż – Łukasz Konrad Łabudek. Od 2015 roku znajduje się on w zarządzie Stowarzyszenia Pracowników i Pracodawców Firm Bukmacherskich.

Siedziba firmy MR BET mieści się na Śląsku, a dokładniej w Cieszynie. Nic nie wskazuje na to, by ten bukmacher miał cokolwiek wspólnego z zagranicznym portalem o takiej samej nazwie, który specjalizuje się w slotach online.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

MR BET bukmacher. Co wiemy na jego temat? Licencja 2020

MR BET został założony pod koniec września 2018, a licencję na prowadzenie legalnej działalności otrzymał od Ministerstwa Finansów na początku roku 2020. Minęło sporo czasu, ale gracze liczą na to, że to zwiastun dobrej, porządnie przygotowanej strony internetowej!

W branży legalnych bukmacherów w Polsce dzieje się ostatnio naprawdę sporo, a powinno być jeszcze lepiej, bo wkrótce czekają nas mistrzostwa Świata 2022 oraz inne niezwykle istotne wydarzenia sportowe.

Domena MrBET.pl jest już zarejestrowana, ale póki co nie znajdziemy na niej żadnej konkretnej treści. Pozostaje nam zatem czekać na to, jak rozwinie się cała sprawa. Obiecujemy informować was o wszystkim na bieżąco!

Za granicą też jest MR Bet, ale to zupełnie inna firma!
Za granicą też jest MR Bet, ale to zupełnie inna firma!

MR BET bonus powitalny

Bukmacher MR BET wraz ze startem na pewno przygotuje dla graczy bonus powitalny. Ile będzie wynosił, czy będzie można wykorzystać kod promocyjny? Pytań jest bardzo wiele, ale jeszcze za wcześnie na to, by podawać konkretne odpowiedzi.

Na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najszybciej poinformować was o zmianach, jakie będą dotyczyć marki MR BET.

Strona WWW MR BET to MrBET.pl?

Zakłady bukmacherskie MR BET dostępny będzie pod adresem MrBET.pl. Na ten moment nic na tej domenie nie jest dostępne, ale jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce ulegnie to zmianie.

Póki co po wejściu na stronę widzimy tylko taki obrazek, jak widać poniżej. Za jakiś czas zobaczymy coś konkretniejszego? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość!

MR BET strona bukmachera
MR BET strona bukmachera

Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button