Wszystko wskazuje na to, że nowy legalny bukmacher w Polsce będzie dostępny pod nazwą MR BET. Pod koniec września powstała w Cieszynie spółka właśnie o takiej nazwie!

MR BET to kolejny legalny bukmacher w Polsce!
MR BET to kolejny legalny bukmacher w Polsce!

Mr BET zakłady bukmacherskie online

Na ten moment wiadomo bardzo niewiele o MR BET. Prezesem spółki jest pani Lucie Łabudek, której mąż – Łukasz Konrad Łabudek – od 2015 znajduje się w zarządzie Stowarzyszenia Pracowników i Pracodawców Firm Bukmacherskich.

Siedziba firmy MR BET mieści się na Śląsku, a dokładniej w Cieszynie. Nic nie wskazuje na to, by ten bukmacher miał cokolwiek wspólnego z zagranicznym portalem o takiej samej nazwie, który specjalizuje się w slotach online.

Biorąc pod uwagę, że MR BET został założony pod koniec września 2018, istnieje spore prawdopodobieństwo, iż licencję na przyjmowanie zakładów otrzyma dopiero w przyszłym roku. Kiedy dokładnie miałoby to nastąpić? Na odpowiedź na to pytanie jeszcze jest za wcześnie.

W  branży legalnych bukmacherów w Polsce dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Niedawno zgody od Ministerstwa Finansów otrzymały podmioty BetFan oraz eWinner, natomiast 22bet poinformowało o zainteresowaniu rozpoczęciem procesu licencyjnego w naszym kraju.

Domena MrBET.pl jest już zarejestrowana, ale póki co nie znajdziemy na niej żadnej konkretnej treści. Pozostaje nam zatem czekać na to, jak rozwinie się cała sprawa. Obiecujemy informować was o wszystkim na bieżąco!

Legalny bukmacher i bonus na start – www.eToto.pl!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu