MŚ 2022 – bonusy i promocje bukmacherskie na mundial

Jakie specjalnie na MŚ 2022 bonusy i promocje bukmacherskie przygotowano? Sprawdź już teraz oferty specjalne na mundial, z których skorzystać można w każdej chwili!

MŚ 2022 - bonusy i promocje bukmacherskie na mundial
MŚ 2022 – bonusy i promocje bukmacherskie na mundial

MŚ 2022 bonusy bukmacherskie na Mundial w Katarze

Z pewnością nie zabraknie w naszym kraju, a także na całym globie, osób, które będą chciały wykorzystać mundial do zarobienia pieniędzy. Można być pewnym, iż typy na MŚ 2022 będą głównym tematem na forach i grupach związanych z bukmacherką. Nie zapominajmy jednak, iż typowanie to nie tylko wybieranie odpowiednich pewniaków, ale także umiejętne korzystanie z okazji specjalnych.

Przygotowane na MŚ 2022 bonusy bukmacherskie pozwalają zdobywać dodatkowe pieniądze na grę, a niekiedy są także okazją do tego, by powiększyć wygrane lub odebrać zwrot, gdy podwinie się noga. Bez względu więc na to, czy stawiamy na czarnego konia MŚ 2022, czy wybieramy dobrze znanych faworytów, znajdziemy coś dla siebie i możemy być pewni, iż promocje bukmacherskie mundial 2022 spełnią nasze oczekiwania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Mundial 2022 prezenty od bukmacherów. Co można zdobyć?

W pierwszej kolejności warto pomyśleć o tym, jakie są dla nas najlepsze na MŚ 2022 bonusy u bukmacherów. Tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie od nas. Każdy rodzaj bonusu ma swoje mocne i słabe strony i przydaje się do czegoś innego. Oto krótka wskazówka:

 • Freebet – darmowy zakład, który może być wykorzystany w określonym kuponie. To okazja do zagrania za darmo w celu wypróbowania oferty bukmachera lub powiększenia typerskiego budżetu
 • Zakład bez ryzyka – pozwala… nieco więcej zaryzykować. Wszystko dlatego, iż w razie przegranej następuje zwrot całej lub części stawki. To bardzo popularny rodzaj premii wśród graczy
 • Bonus bez depozytu – bukmacher przekazuje graczowi pieniądze za samą rejestrację lub wykonanie jakiegoś zadania, które nie wiąże się z przelewaniem pieniędzy na konto
 • Bonus od wpłaty – najłatwiejszy do wytłumaczenia. Już sama nazwa wszystko wyjaśnia – mówimy tutaj o premii, która jest przyznawana za dokonanie depozytu na konto bukmacherskie. Najczęściej spotyka się doładowania o wartości 50 lub 100 procent przelewu.

Jakie dostępne są na MŚ 2022 bonusy bukmacherskie? Możesz przekonać się w tym materiale! Już teraz poznaj najnowsze dane na temat tego, co i gdzie jest do zgarnięcia. Pamiętaj przy tym, że ważne są kody u bukmacherów, dzięki którym często możemy liczyć na pokaźniejszy bonus, niż normalnie.

Mundial 2022 bonusy [Aktualna lista]

Rozpiska tego, jakie można na mundial 2022 bonusy odebrać, to rzecz, obok której nie powinien przejść obojętnie żaden gracz mający w planach typowanie spotkań rozgrywanych w Katarze. Przygotowaliśmy prosty podział, bez komplikacji. Dzięki temu w kilka chwil każdy przekonać się może o tym, jakie są dostępne na MŚ 2022 bonusy w konkretnych miejscach. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o legalne marki – w przeciwieństwie do konkurencji nie promujemy grania na stronach bez licencji.

Promocje i bonusy MŚ 2022 – STS

Firma bukmacherska STS będzie na pewno często wybierana przez tych, którzy będą chcieli rozpocząć obstawianie MŚ 2022 w internecie. Oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej musiał przygotować na mundial 2022 bonusy i promocje – pod tym względem na pewno nikogo negatywnie nie zaskoczył. Co takiego można u niego zdobyć?

Kod promocyjnyBETONLINE
Bonus za kodZakład bez ryzyka 100 PLN 🎯
Bonusy od wpłatDo 1500 PLN łącznie za III depozyty! 💰
Bonusy dodatkowe60 PLN za wykonanie zadań
Bukmacherwww.STS.pl

Aby utworzyć konto w STS i odebrać dostępne na MŚ 2022 bonusy, wystarczy wykonać proste kroki:

 1. Wejść na www.STS.pl
 2. Kliknąć „Załóż konto” i zarejestrować się z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Zagrać pierwszy kupon ze zwrotem do 100 PLN – zakład bez ryzyka
 4. Przy trzech pierwszych wpłatach otrzymać nawet 1500 PLN
 5. Po rejestracji wykonać zadania dodatkowe, które dają ekstra 60 PLN na grę!
Mundial 2022 bonusy - STS
Mundial 2022 bonusy – STS

Oferta obowiązuje przez cały mundial 2022. Skorzystać można z niej tylko i wyłącznie w internecie, punkty stacjonarne nie są tu uwzględniane.

Bonusy na MŚ Katar 2022 – Fortuna

Kolejny bukmacher, którego na pewno nie trzeba przedstawiać, a z pewnością także z wieloma zwolennikami wśród typerów. Na stronie www.eFortuna.pl nie mogło zabraknąć promocji z okazji mistrzostw świata w Katarze. Co ważne – tutaj do zgarnięcia jest na obstawianie MŚ 2022 bonus bez depozytu!

Aktualnie wykorzystać można w Fortunie kod promocyjnyBETONLINE” – hasło promocyjne obowiązuje przez cały mundial. Do zgarnięcia mamy tutaj łącznie ponad 600 PLN!

Kod promocyjnyBETONLINE
Bonus bez depozytu20 PLN 💰
Bonus za I wpłatęDodatkowe 10 PLN 💰
Zakład bez ryzykaPierwszy kupon ze zwrotem do 600 PLN ⚽️
Bukmacherwww.eFortuna.pl

Jak można skorzystać z promocji dla nowych w Fortunie?

 1. Zarejestrowanie za darmo na www.eFortuna.pl – pamiętajmy o kodzie promocyjnym „BETONLINE”!
 2. Pełna weryfikacja i odebranie 20 PLN bez depozytu!
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty
 4. Kupon numer jeden bez ryzyka – nawet 600 PLN zwrotu!
 5. Każdy, kto podał specjalny kod promocyjny „BETONLINE” otrzymuje przy pierwszej wpłacie także 10 PLN ekstra na grę!
MŚ 2022 bonusy - Fortuna
MŚ 2022 bonusy – Fortuna

Dla osób zarejestrowanych Fortuna przygotowała bardzo wiele ofert związanych z mundialem. Dzięki temu typować można tutaj w zasadzie wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy.

Bonusy na mundial 2022 – Etoto

Interesujące bonusy na mundial 2022 znajdziemy u legalnego bukmachera Etoto. Na stronie www.Etoto.pl zgarnąć można nie tylko pokaźne środki, ale także premię bez obrotu!

Dla nowych graczy przygotowano tutaj 200% od pierwszego depozytu, a także aż 1000 PLN nagrody przy drugiej wpłacie. Działa to na bardzo prostych zasadach:

 1. Rejestracja z kodem „BETONLINE” na www.Etoto.pl
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty
 3. Odebranie bonusu 200% do 200 PLN – wpłata 100 PLN daje dodatkowe 200 PLN, czyli razem 300 PLN na grę!
 4. Dokonanie drugiej wpłaty w wysokości co najmniej 2000 PLN
 5. Zgarnięcie premii 1000 PLN na obstawianie mundialu!
MŚ 2022 promocje bukmacherskie - Etoto
MŚ 2022 promocje bukmacherskie – Etoto

Bonus wystarczy uwolnić poprzez grę. Nie trzeba dokonywać tradycyjnego obrotu. Tyczy się to zarówno premii za pierwszy, jak i drugi depozyt.

Promocje mundialowe 2022 – Superbet

Początkowe fazy mundialu mogą niektórych zaskoczyć, dlatego przyda się na pewno to, co przygotowane zostało na MŚ 2022 w Superbet. Obecnie u tego bukmachera do zgarnięcia jest na start łącznie aż 3754 PLN!

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Obowiązuje na stronie www.Superbet.pl limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. W pakiecie na start gracze otrzymują:

 • Tydzień grania bez ryzyka – nawet 3500 PLN zwrotu!
 • Bonus od pierwszej wpłaty do 200 PLN
 • Dodatkowy freebet 34 PLN za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE”
 • 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od założenia konta
MŚ 2022 bonusy w Superbet
MŚ 2022 bonusy w Superbet

Podsumowując, na stronie www.Superbet.pl każdy nowy gracz może grać przez tydzień bez ryzyka, a dodatkowo otrzymuje na dobry początek nawet 254 PLN ekstra w formie różnego rodzaju premii. To wszystko składa się na dostępne na MŚ 2022 bonusy bukmacherskie w tym miejscu. Pamiętajmy, iż freebet można zdobyć tylko wykorzystując przygotowany przez Superbet kod na start.

Premia specjalna MŚ 2022 – Betfan

Wśród bonusów na mundial nie mogło zabraknąć promocji od marki Betfan. Ta przygotowała dla nowych klientów premię 200% od pierwszej wpłaty, która jest w stanie przyciągnąć do siebie nawet tych bardziej wybrednych.

Jak skorzystać z bonusu w Betfan?

 1. Wejście na www.Betfan.pl
 2. Zarejestrowanie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
 4. Odebranie natychmiastowego bonusu 200% wpłaty aż do kwoty 300 PLN!
Mundial 2022 bonusy - Betfan
Mundial 2022 bonusy – Betfan

Co więcej, na czas mundialu każdy, kto postawił na to, kto zostanie mistrzem świata, otrzymuje freebety za gole oraz zwycięstwa swoich faworytów. Za każdą bramkę otrzymać można 3 PLN, a triumf – 5 PLN.

Pakiet promocyjny Mundial 2022 – Betclic

Wybór marki Betclic nikogo nie zaskoczy, bo mówimy o znanej zagranicznej marce, która przygotowała bardzo bogatą ofertę na mundial 2022. Promocje na start w tym przypadku to nie cała lista premii, a tylko jeden konkretny prezent – prosty, łatwy do odebrania i przydatny!

Osoby, które zarejestrują się na stronie www.Betclic.pl, podając kod promocyjny „KODBET” mogą liczyć na odebranie zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Dzięki temu bonusowi można postawić pierwszy kupon, nie martwiąc się o ewentualną przegraną i stratą wszystkich zainwestowanych środków!

Nie ma w tym przypadku niczego skomplikowanego. Można przekonać się o tym samemu:

 1. Wejście na www.Betclic.pl
 2. Zarejestrowanie konta z kodem „KODBET”
 3. Dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu
 4. Odebranie wygranej lub zwrot stawki w przypadku porażki – zgarnąć można nawet 200 PLN!
Betclic kod promocyjny KODBET
Betclic kod promocyjny KODBET

Jak widać, osoby, które wybiorą bonusy na MŚ 2022 w Betclic, już na dobry początek maja do odebrania coś, co jest bardzo przydatne przy graniu zakładów.

MŚ 2022 bonusy rejestracyjne – Ewinner

Duża liczba zakładów na Mundial 2022 w Katarze? Znajdziemy to wszystko na stronie www.Ewinner.pl. Bonus rejestracyjny MŚ 2022 w tym miejscu to również coś, na co warto zwrócić uwagę. Na dobry początek odebrać można tutaj 610 PLN, a potem jeszcze więcej w ramach promocji dla stałych klientów.

Od razu po założeniu konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” gracz ma do wykorzystania w Ewinner zakład bez ryzyka ze zwrotem do 110 PLN. Na tym nie koniec, bo przy drugim depozycie do zgarnięcia jest jeszcze aż 600 PLN ekstra!

 1. Założenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie internetowej www.Ewinner.pl
 2. Zagranie pierwszego kuponu
 3. Wygrana albo zwrot w razie przegranej – do 110 PLN
 4. Dokonanie drugiej wpłaty na konto typerskie
 5. Odebranie premii 50% do kwoty 500 PLN!
Katar 2022 bonus - Ewinner
Katar 2022 bonus – Ewinner

Bukmacher Ewinner w swojej ofercie posiada wiele ofert bez podatku, a dodatkowo umożliwia zbieranie punktów lojalnościowych za aktywność, które potem wymienić można na nagrody – rzeczowe, ale także i bukmacherskie.

MŚ 2022 bonusy i promocje bukmacherskie na mundial – co wybrać?

Przedstawione zostały w tym miejscu najpopularniejsze na MŚ 2022 bonusy i promocje bukmacherskie. Teraz każdy już sam musi podjąć decyzję na temat tego, gdzie chce obstawiać mundial, a także jakie konkretnie premie najbardziej go interesują. Wciąż polecamy nasz ranking bukmacherów, którym opisujemy wszystkie legalne firmy. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów. My z kolei życzymy wam jak najwięcej zielonych kuponów i… masy bonusów do zdobycia!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.9 / 5. Ocen: 189

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button