Obstawianie ligi białoruskiej ze zwrotem Betclic. 50 złotych bez obrotu!

Już w ten weekend kolejna porcja meczów z białoruskiej ekstraklasy. Typerzy zacierają ręce, a bukmacher Betclic dla wszystkich nowych przygotował premię 50 złotych, która nie wymaga obrotu!

Obstawianie ligi białoruskiej ze zwrotem Betclic. 50 złotych bez obrotu!
Obstawianie ligi białoruskiej ze zwrotem Betclic. 50 złotych bez obrotu!

Kasa na ligę białoruską – ubezpieczenie, gdy typy nie wejdą!

Bukmacher legalny Betclic ma dla graczy jedyną w swoim rodzaju promocję, dzięki której nie trzeba martwić się ewentualną przegraną w ten weekend. Czasy do najłatwiejszych nie należą, a strata pieniędzy boli jeszcze bardziej. Na szczęście, można sobie z tym poradzić.

Na stronie internetowej www.Betclic.pl można teraz założyć konto z nowym kodem promocyjnym “KOD50“. Pozwala on na zdobycie nawet 50 złotych zwrotu w przypadku niepowodzenia w kuponie zagranym na mecze e-sportowe lub piłkarskie. W przypadku tych drugich na pewno u wielu padnie wybór na ligę białoruską, która już w ten weekend rozgrywa następną kolejkę!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać do 50 zł w Betclic? Cashback to prosta sprawa!

W cashbacku nie ma czegoś szczególnie skomplikowanego. Gracz wchodzi na stronę www.Betclic.pl i rejestruje konto, a następnie gra swój pierwszy kupon. W przypadku wygranej ma pieniądze dla siebie, natomiast, gdy coś nie pójdzie po jego myśli – bukmacher przyzna mu zwrot stawki (minus podatek). W ten sposób do odebrania jest nawet 50 złotych!

Najbliższe kilka dni to wiele wydarzeń do zagrania. Jest w czym wybierać, a aktualna oferta dostępna jest na www.Betclic.pl. Zakład może być postawiony także za pomocą telefonu. Betclic aplikacja mobilna działa na systemach Android oraz iOS, można pobrać ją za darmo!

  • Gracz wchodzi na www.Betclic.pl i zakłada konto z kodem “KOD50″
  • Stawia swój pierwszy kupon
  • Dostaje nawet 50 złotych zwrotu w przypadku przegranej!

Legalne obstawianie na stronie Betclic.pl – 50 złotych to tylko jeden z bonusów!

Na stronie internetowej www.Betclic.pl ciągle organizowane są liczne promocje specjalne, w ramach których można odbierać różne ciekawe bonusy. Nie ma tygodnia, by bukmacher nie oferował klientom czegoś wyjątkowego. “Misja Esport” to – na przykład – wyzwanie bukmacherskie, w którym można otrzymać 40 złotych za dwa trafione kupony!

Cały czas dostępny jest też standardowy, przygotowany przez Betclic kod promocyjnyKOD550”. W jego przypadku można otrzymać 550 złotych zwrotu, jednak tutaj obowiązują już pewne warunki obrotu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image