Obstawianie MŚ 2018 bez podatku w Fortunie!

Firma bukmacherska Fortuna przygotowała dla klientów Happy Hours na mistrzostwa świata 2018. Dzięki tej ofercie można obstawiać mecze mundialu bez podatku! 

Obstawianie MŚ 2018 bez podatku w Fortunie!
Obstawianie MŚ 2018 bez podatku w Fortunie!

Happy Hours, czyli szczęśliwe godziny, aktywne będą za każdym razem, gdy do meczu MŚ 2018 będzie 60 minut. W trakcie trwania promocji można obstawiać dowolne wydarzenia sportowe, nie tylko te związane z piłkarskim mundialem.

Jedyne, co musi wykonać gracz, by odebrać bonus, to dodać go do swojego kuponu. Po tej czynności gracz korzysta z oferty bez podatku.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Typy bukmacherskie Mundial 2018

Ogromną zaletą tej promocji jest fakt, że można z niej korzystać nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale również mobilnie oraz wybierając punkty stacjonarne. Trwa ona aż do połowy lipca, czyli do zakończenia piłkarskich mistrzostw świata 2018 w Rosji.

Nie ma limitu stawki maksymalnej w przypadku Happy Hours, jednak aby się zakwalifikować do tej oferty należy zagrać za co najmniej 20 PLN.

Oficjalna grafika promocji Happy Hours
Oficjalna grafika promocji Happy Hours

Promocja obowiązuje w kuponach typu AKO, SOLO oraz MAXIKOMBI.

Tylko osoby zarejestrowane na stronie www.eFortuna.pl mają prawo do skorzystania z tego bonusu przez internet. Warto pamiętać, by przy rejestracji wykorzystać obowiązujący obecnie Fortuna Kod Promocyjny!

Szczegóły tej oferty można znaleźć w oficjalnym regulaminie, który jest dostępny dla wszystkich uczestników.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image