Wtorkowe mecze MŚ 2018 z premią 20 PLN!

Na mundialu 2018 nie będzie brakowało emocji, szczególnie we wtorki. Legalny bukmacher Fortuna dla każdego swojego klienta przygotował gwarantowane premie 20 PLN w każdy wtorek podczas mistrzostw!

Wtorkowe mecze MŚ 2018 z premią 20 PLN!
Wtorkowe mecze MŚ 2018 z premią 20 PLN!

Polska-Senegal, Kolumbia-Japonia, Rosja-Egipt, Dania-Francja, Australia-Peru, Nigeria-Argentyna, Islandia-Chorwacja – to tylko niektóre mecze, jakie będzie można obejrzeć na zbliżających się mistrzostwach w Rosji. I właśnie, między innymi, na te spotkania będzie można otrzymać premię 20 PLN od firmy Fortuna.

Aby wziąć udział w tej promocji, należy:

  • Posiadać konto na stronie www.eFortuna.pl
  • Zagrać LIVE we wtorek w trakcie trwania MŚ 2018

W przypadku porażki gracz otrzymuje zwrot poniesionej stawki 20 PLN, natomiast zwycięstwo umożliwia mu zgarnięcie bonusu 20 PLN w formie punktów dla klientów Fortuny na zakłady sportowe.

W ofercie bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady zagrane za minimum 20 PLN. Oferta przedmeczowa nie kwalifikuje się do promocji Mistrzowskie Wtorki.

Jeżeli chcecie sprawdzić, jakie jeszcze bonusy przygotowali legalni bukmacherzy na MŚ 2018, zobaczcie koniecznie: Promocje bukmacherskie Mundial 2022!

Mistrzowskie wtorki MŚ 2018 Fortuna
Mistrzowskie wtorki MŚ 2018 Fortuna

Wszystkie dodatkowe środki z Mistrzowskich Wtorków zostaną wypłacone na konta odpowiednich osób w ciągu doby od zakończenia okresu objętego promocją, tak więc można spodziewać się ich w profilu gracza w środy!

Podczas turnieju w Rosji możliwe jest też obstawianie MŚ 2018 bez podatku!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button