Obstawianie siatkówki. Jak analizować mecze?

Mówi się, że obstawianie siatkówki to prawdziwa sztuka. Jak powinno się typować, by wygrywać? Przede wszystkim skutecznie, a to nie jest możliwe bez odpowiedniej analizy. Sprawdźcie, co każdy obstawiający powinien wiedzieć!

Obstawianie siatkówki. Jak analizować mecze?
Obstawianie siatkówki. Jak analizować mecze?

Zakłady bukmacherskie na siatkówkę

Siatkówka nie jest może polskim sportem narodowym, ale jest zdecydowanie popularniejsza, niż w przypadku wielu krajów Europy czy świata. W końcu w tej dyscyplinie mamy jednych z najlepszych zawodników globu, którzy na każdej imprezie walczą o najwyższe cele.

Zakłady na siatkówkę z dnia na dzień zdobywają coraz większe grono zwolenników. Nie dzieje się tak bez powodu – kibice z naszego kraju wiedzą sporo na temat tego sportu i starają się za wszelką cenę to wykorzystywać. A u bukmacherów można niekiedy naprawdę sowicie zarobić.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejsze przy tym jest to, że obstawianie siatkówki jest znacznie łatwiej dostępne, niż miało to miejsce jeszcze ładnych parę lat temu. Nie brakuje stron do obstawiania, a na nich znajdziemy bardzo wiele różnego rodzaju promocji, które jeszcze mocniej zachęcają do aktywnego typowania. Nie zapominajmy, iż wiele portali oferuje także darmowe mecze online z najważniejszych wydarzeń, a to wszystko w stu procentach legalnie.

Jak obstawiać siatkówkę?

Obstawiania siatkówki można się nauczyć w szybkim tempie, ale chodzi tutaj tylko o prawdziwe podstawy. Dążenie do regularnego zarabiania jest znacznie bardziej pracochłonne i nie każdy jest na to gotowy. W tym miejscu wkraczamy w tematy jak analizy bukmacherskie czy statystyka.

Samo postawienie kuponu na mecz siatkarski to kwestia kilku chwil. Możemy albo udać się do najbliższego punktu bukmacherskiego, albo założyć konto na jednej z legalnych stron typerskich. W przypadku tej drugiej opcji wybór jest znacznie większy, a na start można otrzymać różnego rodzaju prezenty:

  • www.STS.pl – bukmacher na dobry początek proponuje graczom aż 29 PLN bez depozytu. Wymagany jest STS kod promocyjnyBETONLINE„, który pozwala również na zgarnięcie do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz bezpieczne 20 PLN na wypróbowanie STS Betgames, czyli legalnych kart online
  • www.Betfan.pl – legalny bukmacher, w którym wygrywamy więcej, dzięki czemu nie odczuwamy płacenia podatku. Kod promocyjny „BETONLINE” to w tym przypadku nawet 3000 PLN ekstra na dzień dobry i 100 PLN jako zakład bez ryzyka i to pozbawiony warunków obrotu!
  • www.eFortuna.pl – wszystkim dobrze znany buk, w którym rejestracja trwa kilka chwil. Bonus powitalny w przypadku tej marki to 20 PLN na start, do 1000 PLN przy przelewie numer jeden i 100 PLN w formie kuponu pozbawionego ryzyka.
  • www.Betclic.pl – zagraniczny, legalny bukmacher, który bardzo angażuje się w sponsoring polskiej siatkówki. Jeżeli założymy u niego konto z kodem „KOD550„, nasza ewentualna porażka w pierwszym kuponie nie zabierze nam pieniędzy z konta i to aż do kwoty 550 zł!
Betclic bonus bez depozytu 2020
Betclic bonus bez depozytu 2020

Analiza meczów siatkarskich. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Każdy typer musi zdawać sobie sprawę, jak ważna jest analiza meczu. Wybieranie typów na chybił trafił nie ma najmniejszego sensu i może przynosić dobre efekty tylko krótkoterminowo. Właśnie dlatego tylko najlepsi wiedzą, jak analizować mecze siatkówki, by zarabiać.

Każdy ma swój własny sposób na obstawianie meczów, ale przecież nikt nie powiedział, że w bukmacherce mamy na ślepo kierować się twardymi zasadami. Mimo że samodyscyplina i dążenie do celu są bardzo istotne, niekiedy odejście od pewnych ram jest nie tylko sposobem na monotonię, ale także warunkiem koniecznym do trafienia typu.

Pewne przyzwyczajenia same wchodzą w krew. Im więcej obstawiamy, tym lepiej, bo mamy coraz więcej nawyków, które pomagają w skutecznym obstawianiu. Warto jednak zakodować sobie kilka pewnych zasad i mieć je zawsze gdzieś z tyłu głowy. Jak najlepiej analizować mecze? Zwracać uwagę niemal na każdy detal. Nieraz absencja jednego zawodnika może dużo zmienić, a czasem są takie hale sportowe, które są niewygodne do gry i często bardzo pomagają gospodarzom.

Na co zwracać uwagę przy graniu typów na siatkówkę?

Kiedy obstawiamy mecze siatkarskie, musimy pamiętać, by czytać ostatnie wiadomości związane z interesującymi nas drużynami. Sprawdźmy kontuzje, ogólne nastawienie kibiców czy nastroje panujące w drużynie. Duży skandal z udziałem jakiegoś zawodnika może, na przykład, poważnie zaszkodzić, ale już motywacja fanów na trybunach jest zazwyczaj mocno uskrzydlająca.

Zakłady na siatkówkę
Zakłady na siatkówkę

Najważniejsze są, oczywiście, aspekty czysto sportowe. Analiza ostatnich wyników to podstawa do efektywnego obstawiania. Musimy zawsze sprawdzać, jak dana drużyna radzi sobie w ostatnim czasie, czy często trwoni duże przewagi punktowe i jak radzi sobie w delegacjach. Wszystko zależy od tego, na co chcemy stawiać – na liczbę punktów, setów czy może po prostu chodzi nam o zakłady 1×2.

Kiedy obstawiamy siatkówkę, pamiętajmy, że wygrana nigdy nie jest pewna. Sport to tylko sport i czasem potrafi zawieść w nim nawet najlepsza analiza. Najważniejsze to nie załamywać się w gorszych chwilach i konsekwencje działać tak, jak wymagane jest to przez pewne sprawdzone zasady.

Początkującym graczom wydaje się zawsze, że doświadczeni obstawiający nie mają najmniejszych problemów z obstawianiem. Absolutnie tak nie jest – nawet najskuteczniejszy typer ma miesiące, w których jest ledwo co nad kreską. Zawsze chodzi jednak o to, by zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocjom, gdy te zaczynają się mocno odzywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button