Bukmacherzy do gry na wysokie stawki. Gdzie nie ma limitów?

Granie na wysokie stawki, poza oczywistymi względami, niekoniecznie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Jacy bukmacherzy rzadziej limitują graczy i tym samym znakomicie nadają się do „grubej” gry?

Bukmacherzy do gry na wysokie stawki. Gdzie nie ma limitów?
Bukmacherzy do gry na wysokie stawki. Gdzie nie ma limitów?

Bukmacherzy bez limitów – gdzie obstawiać duże stawki?

Firmy bukmacherskie w Polsce posiadają coraz to ciekawiej wyglądające oferty. Trzeba przyznać, że pod tym względem jest tylko lepiej, bo marki z naszego kraju nie mają się już czego wstydzić w porównaniu z zagraniczną konkurencją.

Dobre kursy bukmacherskie, liczne promocje i bonusy powitalne zachęcają do tego, by nieco „odkręcić kurek” i zagrać na wysokie stawki. Obstawianie takie jest ryzykowne, bo naraża się na spore straty, ale jednocześnie może pozwolić zarobić znacznie więcej, niż w przypadku normalnego typowania.

Oficjalnie raczej mało się o tym mówi, ale każdy, kto chociaż raz w życiu dłużej interesował się bukmacherką, doskonale wie, iż regularnie wygrywający gracze mogą otrzymać limit u bukmachera. Jak tego uniknąć?

bukmacher bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez wpłaty własnej na start od STS online

Gdzie obstawiać duże stawki, by nie dostać limitu?
⬇️⬇️⬇️

Sposobów na to, by nie dać się zauważyć bukmacherowi jest bardzo wiele, ale niektórzy wychodzą z założenia, iż tego rodzaju starania są pozbawione sensu. Po części trudno się z tym nie zgodzić i dlatego postanowiliśmy poszukać takich stron, gdzie limity to prawdziwa rzadkość.

Oczywiście, nie możemy zagwarantować, że żadna ze stron, o jakich napiszemy, nigdy nie nałoży na was jakichś ograniczeń. Da się jednak ryzyko tego obniżyć do absolutnego minimum, więc dlaczego by nie skorzystać? ;)

🏆 Bukmacher BetClic. Obstawianie a limity

Marka Betclic Polska na polskim rynku działa bardzo długo, ale od pewnego czasu jest u nas w stu procentach legalnie. Dla wielu typerów to znakomita wiadomość, bo przecież rzadko zdarza się, by znane zagraniczne marki wychodziły z szarej strefy.

Betclic dość rzadko nakłada na graczy limity, a na pewno nie tak często, jak mniejsza konkurencja. Jeżeli lubicie obstawiać duże pieniądze, czyli liczycie tym samym na wielkie wygrane, ten bukmacher jest w stanie spełnić w tej kwestii wiele oczekiwań.

Bukmacher Betclic - limity
Bukmacher Betclic – limity na duże stawki gracza

Granie na polskiej stronie Betclic jest legalne, a samo założenie konta nie zajmuje więcej niż kilka chwil. Warto wspomnieć o tym, że aktywny jest na stronie Betclic kod promocyjny.

Przy rejestracji u bukmachera Betclic można podać kod „KOD550” – cashback na start dla nowo zarejestrowanych to właśnie do 550 PLN w formie zwrotu cashback. Bonus dla nowych graczy dostępny na stronie www.Betclic.pl.

Legalny bukmacher Betclic nie tylko oferuje grę bez większych limitów, ale także pozwala na to, by gracze oglądali mecze online za darmo. Wszystko to dostępne także w aplikacji mobilnej, czyli w najnowocześniejszy sposób z możliwych.

🏆 Bukmacher STS. Obstawianie a limity

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że polski bukmacher STS to najpopularniejsza strona do obstawiania w kraju. A zainteresowanie graczy nie bierze się przecież z niczego. Czy STS nakłada na graczy limity? Niekoniecznie i właśnie dlatego o tym portalu wspominamy.

Jeżeli ktoś lubi grać na duże pieniądze, STS może przypaść mu do gustu. Oczywiście, mowa tutaj tylko i wyłącznie o obstawianiu przez internet – punkty stacjonarne bukmacherów rządzą się swoimi prawami i nie będziemy tym razem w to wnikać.

Bukmacher STS - limity
Bukmacher STS – limity na wysokie stawki

Obstawianie w STS przez internet możliwe jest w telefonie lub na komputerze, w sposób bardziej tradycyjny. Bukmacher daje wygrywać, bo nie nakłada limitów od razu po jednej czy dwóch dużych zyskach. Wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste.

Bonus powitalny w STS to na ten moment nawet 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE„. Freebet bez wpłaty dostaje się automatycznie po rejestracji na www.STS.pl i może być wykorzystany na typowanie dowolnej dyscypliny.

Standardowa premia dla nowych klientów marki STS to nawet 1000 lub 1200 PLN za pierwszy depozyt. Ta druga opcja dostępna jest w wyznaczone dni – w trakcie wakacji, ważnych imprez sportowych i tym podobnych.

🏆 Bukmacher Fortuna. Obstawianie a limity

Firmy bukmacherskiej Fortuna nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. To najstarszy buk internetowy w naszym kraju. Działa zgodnie z prawem, a jednocześnie daje naprawdę sporo zarobić dzięki temu, że nie nakłada limitów. Tak, w tym przypadku ograniczenia dla graczy są prawdziwą rzadkością.

W ofercie Fortuny online dostępnych jest w każdym miesiącu bardzo wiele zakładów z różnych sportów. Każdy zarejestrowany klient może tu nie tylko stawiać kupony, ale także oglądać mecze za darmo.

Nie można zapominać, że Fortuna oferuje wiele promocji, a także akcję cotygodniową Ekspert Fortuna, gdzie na graczy czekają naprawdę pokaźne pieniądze do zgarnięcia!

Bukmacher Fortuna - limity
Bukmacher Fortuna – limity na wysokie stawki

Nowi gracze u bukmachera Fortuna na start dostają 2000 złotych + 200 zł jako Zakład Bez Ryzyka. Jakby tego było mało, pakiet powitalny zawiera też freebet 20. Aktualny kod promocyjny w tym przypadku brzmi „BETONLINE” i wpisujemy go podczas zakładania konta na stronie www.eFortuna.pl.

Wygrywanie dużych pieniędzy u bukmachera. Czy to możliwe?

Wygrywanie u bukmachera wcale nie jest jakąś legendą czy plotką. Każdy może zarabiać na bukmacherce, ale nie każdemu udaje się to robić regularnie. Po pierwsze, nie jest to łatwe. Po drugie, wielu bukmacherów nakłada limity.

Planujący granie na duże stawki w pierwszej kolejności patrzeć powinni na strony, gdzie nie ma ograniczeń pieniężnych dla graczy. Inaczej mówiąc, na te trzy, o których dzisiaj wspomnieliśmy! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

3 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button