Szczęście czy piłkarski przysłowiowy nos? Dla gracza bukmachera Fortuna puszczenie dziewięciu kuponów zakończyło się wygraną w wysokości 3.960.526,49 zł. Już teraz możecie sprawdzić szczęśliwe zakłady!

Ogromna wygrana w Fortunie. Gracz zarobił 3.960.526,49 zł! [ZOBACZ KUPONY]
Ogromna wygrana w Fortunie. Gracz zarobił 3.960.526,49 zł! [ZOBACZ KUPONY]

Fortuna wysoka wygranaszczęście czy coś więcej?

Wysoka wygrana bukmacherska, która łącznie daje zarobić ponad milion złotych, nie jest obecnie niczym, co zdarza się raz na rok albo i rzadziej. Mimo wszystko, ostatni triumf szczęśliwego typera Fortuny potrafi pobudzić wyobraźnię nawet największych bukmacherskich wyjadaczy.

Szczęśliwiec, o którym mowa, okazał się prawdziwym ekspertem od piłki nożnej. Postawił łącznie dziewięć kuponów, gdzie znalazły się same propozycje z futbolu. Co ciekawe, wszystkie typy dotyczyły Ligi Europy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Typer w jeden wieczór został milionerem!

Bukmacher Fortuna opublikował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze wszystkie kupony, które dały łącznie zarobić 3.960.526,49 zł. To rekordowa wygrana u tego legalnego w Polsce bukmachera. Każdy może sprawdzić, co trzeba było obstawić, by w jedną noc zostać milionerem!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak widać, w niektórych przypadkach wynik był na pograniczu niemal do samego końca. Nie chce nam się myśleć, co musiało dziać się w domu osoby, która w ciągu jednej chwili mogła zostać pozbawiona fortuny.

Wiele osób uważa, że Liga Europy to trudne rozgrywki do typowania. Jak się okazuje, niekoniecznie, biorąc pod uwagę, że ktoś potrafił tracić aż tak duże AKO na dziewięciu różnych kuponach!

Każdy może sprawdzić się w obstawianiu. Fortuna na start daje graczom ponad 1000 PLN w formie bonusu powitalnego!

🤑 FORTUNA BONUS POWITALNY 🤑

  1. Rejestracja na www.eFortuna.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  3. Zgarnięcie do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
  4. Odbiór innych prezentów na start, między innymi, 20 PLN na obstawianie!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.