Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie w Zakopanem!

Bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy 20 PLN bonusu za typowanie zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. Dowiedz się, co należy zrobić, by odebrać premię!

Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie w Zakopanem!
Fortuna daje 20 PLN na skoki narciarskie w Zakopanem!

Fortuna bonus 20 PLN

Oferta dostępna jest dla każdej osoby, która jest zarejestrowana u bukmachera Fortuna. Obowiązuje w dniach 19-20 stycznia, co oznacza, że brane są w niej pod uwagę jedynie zakłady zagrane każdego z tych dni.

Aby odebrać 20 PLN w formie punktów lojalnościowych FKP, należy w okresie trwania promocji postawić dwa kupony LIVE z typami na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2019.

https://blogbukmacherski.pl/zaklady-na-skoki-narciarskie-2019-kto-faworytem-gdzie-obstawiac/

Stawka minimalna kwalifikujących się zakładów to co najmniej 20 PLN. Fortuna kwalifikuje do promocji nie tylko kupony SOLO, ale również i AKO oraz MAXIKOMBI.

Kod promocyjny Fortuna

Jeżeli nie jesteś osobom z kontem w Fortunie, możesz założyć profil gracza w każdej wolnej chwili. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny, podając kilka podstawowych danych na swój temat. Pamiętaj, że tylko przy rejestracji można wpisać Fortuna kod promocyjny „BETONLINE”!

Na ten moment aktywne jest tak zwane Fortuna konto tymczasowe, czyli możliwość założenia konta do obstawiania bez weryfikacji danych. Dzięki tej opcji cały proces rejestracji trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund!

Wszystkie bonusowe pieniądze na zakłady bukmacherskie z oferty specjalnej na konkursy w Zakopanem przyznane zostaną w dniu 21 stycznia, a więc w najbliższy poniedziałek. Na jedno konto księguje się maksymalnie jeden prezent od bukmachera!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button