Obstawianie bez podatku. Środowe promocje bukmacherskie

Reprezentanci swoich krajów pomału rozjeżdżają się do swoich domów, ale nigdy nie brakuje meczów do obstawiania. Środa to u legalnych bukmacherów dzień bez podatku. Zobaczcie, gdzie możliwe jest obstawianie z większymi wygranymi rekompensującymi opłatę na rzecz państwa! 

Obstawianie bez podatku. Środowe promocje bukmacherskie

ForBET bez podatku

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Zakłady Bukmacherskie forBET organizują w dniu dzisiejszym obstawianie meczów bez podatku. Do oferty specjalnej nie jest wymagane zapisanie się. Uczestnikiem promocji automatycznie zostaje każda osoba, która posiada konto gracza na www.iForBET.pl. Założenie profilu jest darmowe, zajmuje dosłownie chwilę, a wszystko to odbywa się w zgodny z przepisami sposób.

W środowej ofercie bez podatku trzeba zawrzeć kupon z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie nie mniejszym niż 1,30. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie Zakłady Przedmeczowe, co oznacza, że gra Live nie jest w ogóle brana pod uwagę przy przyznawaniu premii.

Polski bukmacher forBET przygotował ofertę, w której całkowicie znoszona jest 12% stawka podatku. I to bez względu na to, na jakim urządzeniu gracz postanowi zawrzeć swój środowy kupon!

Polski bukmacher forBET bez podatku
Polski bukmacher forBET bez podatku

Większe wygrane w Totolotku

Wszystkie dzisiejsze wydarzenia sportowe, w tym także mecze piłkarskie, można obstawiać bez podatku na stronie www.Totolotek.pl. Wymagane jest przede wszystkim posiadanie konta gracza! Ulga na podatek jest zależna od tego, w jaki sposób użytkownik postawi swój zakład. Do wyboru są dwie opcje:

 • 6% podatku, grając w komputerowej wersji portalu bukmacherskiego
 • 0% podatku, stawiając zakłady za pomocą smartfona czy innego gadżetu mobilnego

Aby grać bez podatku w Totolotku, trzeba zagrać za co najmniej 20 PLN. Kurs ogólny kupony (co najmniej 3 typy) branego pod uwagę w promocji nie może być niższy niż 2,50, a pojedynczego typu – 1,30.

Promocja jest ofertą regularną, jednak zazwyczaj nie jest dostępna w środy ze względu na Ligę Mistrzów. Warto zatem skorzystać z tej okazji i zagrać bez podatku w dniu dzisiejszym!

Totolotek oraz forBET to nie zagraniczni bukmacherzy w Polsce, a rodzime marki. Granie w nich jest jak najbardziej zgodne z obowiązującymi przepisami w naszym kraju, a rejestracja jest darmowa!

Obstawianie bez podatku w Polsce (Totolotek)
Obstawianie bez podatku w Polsce (Totolotek)

Granie bez podatku w Polsce

Początkujący gracze mają wątpliwości, czy aby na pewno nie łamią prawa, korzystając z ofert obstawiania bez podatku. Wyjaśniamy, że NIE! Chociaż w sloganach marketingowych używa się sformułowania “bez podatku”, wygląda to nieco inaczej. W praktyce – płacimy podatek tak, jak zwykle, jednak bukmacher powiększa nasz współczynnik, przez który mnożymy kurs ogólny kuponu. Dzięki temu, mimo iż płacimy podatek, możemy zyskać dokładnie tyle, ile byśmy zarobili bez podatku!

Sprawa powinna więc być jasna raz na zawsze – korzystanie z ofert bukmacherskich bez podatku jest legalne i bez obaw można z nich korzystać!

Wybrane punkty regulaminu promocji forBET:

 • Kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1,30
 • W promocji biorą udział WSZYSTKIE kupony PRZEDMECZOWE zagrane w środy od godziny 00:00 do 23:59
 • Kupon musi być zagrany w środę, pomiędzy godziną 00:00 a 23:59.
 • W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe

Wybrane punkty regulaminu oferty specjalnej Totolotek:

 • Promocja dotyczy zakładów bukmacherskich: zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste.
 • Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi wysokość wygranej dostępnymi w ofercie Totolotek.
 • Promocja jest niedostępna w dni, w których aktywna jest promocja Gram Grubo, Gram
 • Grubo europejskie puchary, Gram Grubo reprezentacja.
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.
 • Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
 • Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button