Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Konkurs o 10.000 PLN!

W sobotę dowiemy się, kto pożegna się z Ekstraklasą, natomiast dzień później poznamy mistrza naszego kraju. Typowanie meczów i ostatniej kolejki w Forbet daje graczom pewną korzyść – 10.000 PLN bonusu!

Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Konkurs o 10.000 PLN!
Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Konkurs o 10.000 PLN!

Decydujące pojedynki w Ekstraklasie podzielono na dwa dni. Najpierw swoje mecze rozegra Grupa Spadkowa, a podczas kolejnej doby spotkają się piłkarze występujący w Grupie Mistrzowskiej. Trzeba jednak podkreślić, że oferta przygotowana przez Forbet dostępna jest tylko do 19 maja do godziny 17.59, czyli do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania w ostatniej kolejce najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju.

W promocji gracze stoją przed zadaniem wytypowania rezultatów wszystkich meczów z Ekstraklasy. Spotkania brane pod uwagę to:

  • Lech – Legia
  • Arka – Śląsk
  • Cracovia – Pogoń
  • Lechia – Sandecja
  • Piast – Bruk Bet
  • Górnik – Wisła
  • Jagiellonia – Wisła
  • Korona – Zagłębie.

Żeby zgłoszenie typera było ważne, musi on zagrać kupon za co najmniej 30 PLN. W żadnym zakładzie nie można ubezpieczać swoich typów, co oznacza, że liczy się jedynie obstawianie zwycięstw, remisów oraz porażek, bez żadnych „podpórek”.

Kursy na ostatnią kolejkę Ekstraklasy (ForBET)
Kursy na ostatnią kolejkę Ekstraklasy (ForBET)

10.000 PLN trafi do osoby, której uda się spełnić podane wyżej warunki. Nagroda powinna znaleźć się na koncie maksymalnie do końca najbliższego poniedziałku, czyli 21 maja.

To jednak jeszcze nie wszystko, bo dla każdego uczestnika promocji Forbet (Jeżeli nie masz konta, sprawdź, czym jest Forbet kod promocyjny!) przygotował 2 PLN premii za każdego gola, jaki padnie w niedzielę w Grupie Mistrzowskiej. 5 bramek to 10 PLN, 10 – 20 i tak dalej!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button