Finał Ekstraklasy. Bonus AKO do 50 PLN!

Czy Legia Warszawa obroni tytuł mistrzowski? Kto zagra w europejskich pucharach? Jak obstawiają legalni bukmacherzy? Odpowiedzi na te pytania poznamy w niedzielę (20 maja), a wy szykując „taśmę” w Totolotku, możecie zgarnąć do 50 PLN premii specjalnej!

Finał Ekstraklasy. Bonus AKO do 50 PLN!
Finał Ekstraklasy. Bonus AKO do 50 PLN!

Przed ostatnią kolejką nadal nie wiemy, kto wygra sezon Ekstraklasy 2017/2018. Kursy na najbliższe spotkania możecie znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera Totolotek, który właśnie na finał polskich rozgrywek piłkarskich przygotował ciekawy bonus AKO.

W ramach promocji, która jest dostępna tylko w przypadku zagrania kuponu w niedzielę (20 maja), można zdobyć 25% premii od wniesionej stawki. Maksymalna kwota bonusu, jaką można zdobyć, to 50 PLN.

Co musi zawierać kupon, by był brany pod uwagę? Przede wszystkim musi zawierać co najmniej cztery mecze. Oto szczegółowe warunki, jakie trzeba spełnić:

  • Cztery mecze lub więcej
  • Minimum jeden mecz z Grupy Mistrzowskiej Ekstraklasy
  • Co najmniej jedno zdarzenie o kursie 1,50 lub wyższym
  • Żaden typ nie może mieć kursu niższego od 1,05!
Ekstraklasa Decydujące Starcie!
Ekstraklasa Decydujące Starcie!

Przypominamy, że na ostatnią kolejkę Ekstraklasy promocję bukmacherską przygotował także Forbet. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj: Konkurs bukmacherski Forbet.

W ofercie „Bonus AKO” marki Totolotek liczą się również Zakłady Na żywo, to jest Toto-Mix Live. Oznacza to, że typy objęte promocją nie muszą być stawiane przedmeczowo!

Czy z promocji można skorzystać więcej niż jeden raz? Regulamin wyklucza taką opcję, co oznacza, że każdy gracz może maksymalnie odebrać jednorazowo 50 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button