Persha Liga: Ahrobiznes Volochysk – Obolon Kyiv (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Persha Liga piłkarze Ahrobiznes Volochysk podejmą zawodników Obolon Kyiv. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

111
Persha Liga: Ahrobiznes Volochysk – Obolon Kyiv

Persha Liga: Ahrobiznes Volochysk – Obolon Kyiv

Ahrobiznes Volochysk to solidna kadrowo drużyna. Jednak mało kto spodziewał się ich awansu. Tymczasem po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt siedem punktów na swoim koncie i lokują się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli.

Przed ostatnią kolejką mają wszystko w swoim nogach. Jeśli zwyciężą, awansują. W poprzedniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Ch. Odesse 1:0. Był to już piąty kolejny mecz w ich wykonaniu, w którym są niepokonani i widać, że mobilizacja w ich zespole jest wielka.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Obolon Kyiv to z kolei klub, który w tym sezonie niestety zawiódł. Mówiło się o nich, jako zespole, który powinien powalczyć na poważnie o awans. Tymczasem aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach pięćdziesiąt jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Metalista 3:0. Wcześniej mieli jednak cztery kolejne mecze, w którym nie potrafili odnieść zwycięstwa i przed kolejnym meczem ich kibice mogą mieć spore obawy.

W rundzie jesiennej piłkarze Obolon Kyiv pokonali u siebie zawodników Ahrobiznes Volochysk 2:1. Teraz okoliczności są inne. Gospodarze grają w całym sezonie lepiej. A w ostatnich tygodniach znacznie lepiej. Muszą wygrać najważniejszym mecz w sezonie, więc warto postawić na to, po niezłym kursie.

MeczTypKursBukmacher
Ahrobiznes Volochysk – Obolon Kyiv11,47Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button