Pierwsza kolejka Ekstraklasy w 2018. Jak obstawiać bez podatku?

Już w ten weekend, 9-11 lutego, odbędzie się pierwsza w tym roku kolejka Ekstraklasy. Piłkarze grający na naszym rodzimym podwórku wracają po przerwie zimowej, a to świetna na obstawianie i skorzystanie z najnowszej promocji Totolotka, która znosi na stałe cały podatek w wysokości 12 procent! 

Pierwsza kolejka Ekstraklasy w 2018. Jak obstawiać bez podatku?

Typy na 22. kolejkę Ekstraklasy 

Pierwsi na boiska najwyższej klasy rozgrywkowej wyjdą w tym roku piłkarze Wisły Płock i Górnika Zabrze. To oni zagrają w piątek o godzinie 18. Drugi mecz przed weekendem odbędzie się dwie i pół godziny później, a zmierzą się w nim ekipy Zagłębia Lubin i Legii Warszawa.

Do pierwszych gwizdków arbitrów jeszcze kilka dni, dlatego warto już teraz zainteresować się typami dnia na Ekstraklasę. W zimowym okienku transferowym doszło do sporych zmian w niektórych zespołach, a to może oznaczać spore niespodzianki. Warto dobrze pomyśleć, o tym co rzeczywiście powinno się obstawić. Szczególnie, że w Totolotku nie płaci się obecnie podatku i to zupełnie legalnie!

Jak obstawiać mecze bez podatku?

Legalni bukmacherzy odstraszają niektórych podatkiem, ale w przypadku firmy Totolotek nie powinno być mowy o czymś takim. Zarówno grając tutaj mobilnie, jak i tradycyjnie nie musimy płacić tak dużego podatku, jak na innych stronach. Żeby jednak korzystać z tej oferty, należy założyć konto bukmacherskie.

Kursy na Ekstraklasę (Totolotek.pl)
Kursy na Ekstraklasę (Totolotek.pl)
Jak odebrać 20 PLN za darmo w Totolotku:
  1. Rejestracja dostępna na stronie www.Totolotek.pl
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny
  3. Odbierz 20 PLN bez depozytu
  4. Dokonaj wpłaty i zgarnij nawet 500 PLN na obstawianie!

Promocja jest dostępna dla wszystkich nowo zarejestrowanych. Obowiązuje tylko przez ograniczony czas!

Legalne typowanie Ekstraklasy

Jeżeli zagrasz na Ekstraklasę albo inne wydarzenie sportowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej Totolotka, nie zapłacisz żadnego podatku od stawki! W przypadku gry na stronie internetowej – będzie to tylko 6, a nie 12 procent!

Jakie warunki musi spełnić kupon promocyjny?
  • Minimum trzy zdarzenia
  • Kurs ogólny co najmniej 2.50
  • Stawka co najmniej 20 PLN!

Totolotek dodał tę ofertę na stałe, co oznacza, że będzie dostępna aż do odwołania!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button