Pierwsza liga: Al Ahly – Ghazl El Mahallah (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek egipskiej pierwszej ligi piłkarze Al Ahly podejmą zawodników Ghazl El Mahallah. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Islandia - Izrael. Typy bukmacherskie
Pierwsza liga: Al Ahly – Ghazl El Mahallah. Typy bukmacherskie

Pierwsza liga: Al Ahly – Ghazl El Mahallah. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu są głównym faworytem do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Obecnie po osiemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż czterdzieści trzy punkty.

Lokują się na trzeciej pozycji w tabeli. Mają jednak o trzy mecze rozegrane mniej niż wyprzedzające ją drużyny. W poprzedniej kolejce ich rywalem był liderujący Zamalek. Był to zacięty mecz.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Grali u siebie, więc na pewno liczyli na punkty. Remis 1:1 na pewno do końca ich nie zadowala, ale jest to mimo wszystko cenny punkt. Tym bardziej że w lidze nie przegrali sześciu spotkań z rzędu.

Ghazl El Mahallah to z kolei ligowy średniak. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu jeden rozegranych meczach dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami szóstego w tabeli El Gaish. Oddali w tym meczu sporo strzałów, ale mało celnych. Przegrali ten mecz 0:1. W tym sezonie wygrali zresztą tylko pięć spotkań.

W związku z tym uważam, że gospodarze powinni wygrać bez najmniejszych problemów.

MeczTypKursBukmacher
Al Ahly – Ghazl El Mahallah11,33STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button