PlusLiga: Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek PlusLigi piłkarze Skry Bełchatów podejmą zawodników Jastrzębskiego Węgla. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

PlusLiga: Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

PlusLiga: Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie lepiej. Po dwudziestu jeden, rozegranych meczach, mają na koncie czterdzieści osiem punktów i zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Goście spisują się gorzej i lokują się na czwartek pozycji.

W poprzedniej kolejce zespół Skry przegrał w stolicy z Vervą 1:3 i istniałaby szansa, że „pomarańczowi” zrównają się z tym właśnie rywalem punktami.  Tymczasem przegrali sensacyjnie u siebie z Czarnymi Radom 0:3.

Był to chyba najsłabszy występ „pomarańczowych”, odkąd Serb prowadzi zespół. Zespół grzmiał po meczu, że nie jest zadowolony z postawy drużyny. Zawodnicy odbyli z nim po meczu męską rozmowę, podczas której wyszło, że problemów nie jest mało.

Mają oni prawo być przemęczeni, ponieważ ich terminarz jest bardzo napięty. Licząc od poprzedniej niedzieli, do dzisiejszego spotkania łącznie, siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą mieć za sobą, aż cztery spotkania, rozegrane na przestrzeni zaledwie dziewięciu dni.

Skra wygrała u siebie dziewięć w dziesięciu rozegranych meczów i we wtorek to oni będą faworytami pojedynku. Jastrzębski Węgiel przechodzi kryzys, a ich trener motywuje ich, aby starali się dla kibiców. Ich zmęczenie jest bardzo duże i próbują wykrzesać z siebie rezerwy, ale może ich zabraknąć na mecz w Bełchatowie.

MeczTypKursBukmacher
Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 1(+1,5)1,26Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button