Bonus 200 PLN czeka na klientów LV BET!

Zakłady Bukmacherskie LV BET mają dla swoich graczy 200 PLN bonusu, który może być wykorzystany nie tylko na zbliżające się mistrzostwa świata 2018!

Bonus 200 PLN czeka na klientów LV BET!
Bonus 200 PLN czeka na klientów LV BET!

Oferta jest dostępna od 12 czerwca do 24. dnia tego samego miesiąca. Aby skorzystać z bonusu, gracz musi posiadać konto na stronie www.LvBET.pl i mieć dokonaną co najmniej jedną wpłatę na swój profil.

Minimalny depozyt kwalifikujący się do promocji to 25 PLN. Maksymalna wartość bonusu to 200 PLN.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Skorzystanie z premii pieniężnej nie wyklucza wzięcia udziału w innych promocjach przygotowanych przez LV BET. Lista promocji bukmacherskich na MŚ 2018 – kliknij i zobacz, jakie bonusy są dostępne u polskich bukmacherów z okazji mundialu!

Jak informuje oficjalna strona internetowa bukmachera, “użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 200 PLN.“.

Obstawianie MŚ 2018 w LV BET
Obstawianie MŚ 2018 w LV BET

Każdy gracz może zgarnąć dodatkowe środki tylko jeden raz w okresie trwania promocji. Przypominamy, że z okazji dzisiejszego meczu Polska – Litwa firma LV BET przygotowała obniżoną stawkę podatku do 6%!

Skorzystanie z mnożnika możliwe jest dopiero w momencie wybrania opcji “Wykorzystaj bonus” przy stawianiu kuponu.

Macie już swoje typy dnia na MŚ 2018 czy dopiero rozglądacie się za faworytami zbliżającej się imprezy?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close