Polscy bukmacherzy z funkcją Cashout

Aby odkryć i zrozumieć cały rynek bukmacherskim potrzeba tak naprawdę długich miesięcy.  Jeśli chcielibyście rozpocząć przygodę z bukmacherką, a przy tym wybrać jak najlepszego bukmachera, z idealnie skrojoną ofertą pod Was, to trzeba będzie przejrzeć wiele regulaminów poszczególnych firm bukmacherskich, a także same strony internetowe bukmacherów w celu odnalezienia swojego wymarzonego. Na rynku bukmacherskim istnieje już kilkanaście firm z licencją. Właśnie z tego powodu, podczas wybierania firmy decydować będą detale. Oferty są bardzo podobne, bonusy również. Jednym z wyznaczników, który może odróżniać jednych od drugich jest na pewno funkcja cashout. I to właśnie na niej się dzisiaj skupimy. Czym w zasadzie ona jest? Kto oferuje cashout? Czy robi to jakąś różnicę, a także jak i kiedy z niej korzystać? Mamy wiele pytań, a teraz potrzebujemy tylko odpowiedzi.

cashout w polskich zakładachbukmacherskich
Którzy legalni bukmacherzy w Polsce mają funkcję cashout?

Czym jest cashout w zakładach bukmacherskich?

Na początek warto określić, czym właściwie jest cashout? To nic innego, jak zwrot pieniędzy, za kupon, z którego postanowiliśmy się wcześniej wycofać. Cashout to wcześniejsze zamknięcie kupony, nawet jeśli wszystkie mecze na kuponie nie zostały zakończone. Jest to opcja, która pojawiła się stosunkowo niedawno. Wcześniejsza wypłata to szansa, którą daje nam bukmacher, kiedy nie jesteśmy pewni co do swojego postawionego kuponu, a spełniliśmy pewne warunki, które określiła firma bukmacherska.

Co należy spełnić, aby móc dokonać cashout?

Aby pojawiła nam się możliwość skorzystania z tej funkcji musimy spełnić kilka podstawowych wymogów. Chodzi mianowicie o to, że wszystkie dotychczasowe mecze muszą być rozliczone jako wytypowane poprawnie. U bukmacherów, którzy dają nam taką możliwość jak dokonanie cashout warto jest zagłębić się w tym, jakie zdarzenia wchodzą w tego typu promocję. Ponieważ często zdarza się, że dotyczą one albo poszczególnych typów, albo mamy określony minimalny kurs, który bierze udział w możliwości wzięcia cashout. Poza tym u większości bukmacherów żadne z kolejnych spotkań nie może być rozpoczęte, aby z tego skorzystać.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Samo wzięcie cashout jest banalnie proste. Każdy, kto zdecyduje się na taki krok, musi wejść w swój kupon. Wtedy zobaczymy, czy mamy możliwość wypłacenia części funduszy, ponieważ nie jesteśmy pewni, czy reszta zakładów ma rację bytu i czy przypadkiem nie postawiliśmy błędnie. Po kliknięciu i zatwierdzeniu rubryki „wypłać cashout” środki są automatycznie przelewane na nasze konto depozytowe, a kupon – co bardzo ważne – znika. Jest to tak naprawdę przedwczesne zakończenie zakładu, za obopólną zgodą. Ale czy jest to w ogóle opłacalne?

Czy warto korzystać z funkcji cashout?

Przejdźmy może do części finansowych, podczas korzystania z funkcji cashout. Oczywistym jest to, że bukmacher nie zaoferuje nam pełnej kwoty, którą moglibyśmy zgarnąć, gdybyśmy postawili tylko te mecze, które już nam weszły, a my posiadamy jeszcze kilka typów na kuponie. Musi to się oczywiście opłacać jednej, jak i drugiej stronie. Właśnie dlatego, gdy bukmacher oszacuje, że może przekazać graczom chociażby część wygranej, to proponuje ją w formie cashout. Przy możliwości wypłaty pojawia się kwota, którą otrzymamy na konto, jeśli się na to zdecydujemy. Ale tak naprawdę, czy jest to w ogóle opłacalne? Oczywiście mamy tutaj dwie strony medalu i kilka równolegle możliwych zdarzeń.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Pomyślmy chociażby o tym, że mamy na kuponie 6, bądź 7 zdarzeń i pięć już zakończyło się zwycięstwem. W tym momencie mamy możliwość zarobku 30% w stosunku do tego, co obstawiliśmy. Nie decydujemy się na cashout, bo jesteśmy pewni, że wszystkie nasze typy będą poprawne, a któreś ze spotkań psuje nam kupon. Zamiast +30%, jesteśmy na minusie. Przegrywamy i nie wychodzimy z niczym. Oczywiście działa to w drugą stronę, mogliśmy zyskać trzykrotność postawionej stawki, a zdecydowaliśmy się dokonać cash out. Cały kupon wchodzi, a my mimo że jesteśmy na plusie, to i tak będziemy czuć ogromny niedosyt, bo mogliśmy wygrać kilka razy więcej.

W ten sam sposób można spojrzeć sprawę od strony bukmachera. Jeśli zaoferuje on pewną kwotę w formie cashout, a my z niego skorzystamy, a w całkowitym rozrachunku nasz kupon okaże się przegrany, to bukmacher będzie w tej sytuacji na minusie, ponieważ gdyby nie zdecydował się na zaoferowanie cashout, to cała stawka wpłynęłaby na jego konto. I właśnie dlatego bardzo trudno jednoznacznie ocenić to, czy warto z niego korzystać, czy nie.

Wszystko zależy od danej sytuacji w której się znajdziemy. Mimo to należy pamiętać, że czasem może nam to uratować włożone pieniądze, a czasem pozbawić wysokiej wygranej. Na szczęście o tym decydujemy tylko my. Nikt za nas takiej decyzji nie podejmie. Na koniec warto wspomnieć, że w naszym kraju kwota cashout musi przewyższać stawkę, za którą obstawiliśmy dany kupon. W innych krajach jest szans wyjąć chociażby 50, czy 60%. U nas jest to prawnie zakazane, tak więc żaden z bukmacherów na naszym rynku nie ma prawa tego oferować.

Lista bukmacherów w Polsce oferujących cashout

Czas przejść do konkretów, czyli do bukmacherów, którzy oferują na naszym rynku cashout. Obecnie jest to osiem firm bukmacherskich, które zdecydowały się na taki krok. Na razie może nie jest to imponująca liczba, bo nie przekracza nawet połowy tych legalnych bukmacherów, jednak oczywiście dobre i to. Przedstawimy tutaj listę wszystkich tych, którzy oferują nam tego typu funkcję z krótkim opisem tego, jak to wygląda.

Cashout z STS

Zaczniemy może od Polskiego bukmachera STS. W końcu jest to jeden z liderów całej branży, dlatego również cashout musiał znaleźć się w ich ofercie. Jeśli chodzi o same warunki, to pod cashout podlegają kupony przedmeczowe, na żywo, a także SOLO i AKO. Poza tym każde spotkanie musi być zakończone z poprawnym typem i kolejny mecz nie może się rozpocząć. Wtedy mamy czas na dokonanie zwrotu pieniędzy i zamknięcia kuponu. Jak tylko rozpocznie się następne spotkanie z kuponu, cashout jest automatycznie blokowany. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej możliwości w STS, to w zakładce z FAQ mają oni odpowiedzi na wiele pytań związanych właśnie z możliwością przedwczesnego zamknięcia zakładu.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna także z możliwością cashout

Kolejny bukmacher, który znalazł się na liście tych, co proponują wcześniejsze wypłaty, to Fortuna. U nich nosi to nazwę early cashout, jednak jeśli chodzi o zasady, to są one bardzo podobne, jak w STS. Co ciekawe, w Fortunie możemy wypłacić cashout także w punkcie naziemnym, co jest naprawdę nielicznym przypadkiem.

Wracając jednak do warunków cashout w Fortunie, które trzeba spełnić, to postawić kupon przedmeczowy AKO, lub AKO live. Żaden inny typ kuponu nie wchodzi do możliwości wcześniejszej wypłaty. Poza tym przynajmniej jeden mecz musi być trafiony, a wszystkie inne nie mogą się rozpocząć.

W Fortunie teraz darmowe bonusy z kodem promocyjnym “BETONLINE” dostępne na www.efortuna.pl

Cashout od LV bet

I następny z ósemki. Tym razem będzie to firma, która od kilku lat jest dopiero na naszym rynku, ale jej oferta, bonusy i właśnie cashout sprawiają, że zalicza się do grona najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Jeśli chodzi o szybsza wypłatę w LV bet, to możemy wypłacić i kupony SOLO i AKO i przedmeczowe i live. Do wyboru, do koloru.

Musimy spełniać również następujące warunki – musi pozostać nam więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz, a także wszystkie inne muszą być trafione. Oczywiście kwota, za która postawiliśmy kupon musi być niższa, niż ta, którą możemy wygrać.

opinie o bukmacherach

Opcja cashout w zakładach bukmacherskich była długo wyczekiwaną funkcją przez graczy, gdyż opcja zamykania kuponu często ratuje nasze pieniądze przed strata.

Typer

forum betonline.net.pl

eTOTO pozwala na cashout

W gronie bukmacherów z cashout nie brakuje także eTOTO. Strona bukmacherska, która już swoje doświadczenie ma, to wie, że możliwość przedwczesnego zamknięcia kuponu powinna być dostępna dla każdego. W eTOTO warunki wyglądają niemal tak, jak w powyższych. Wszystkie rodzaje kuponów, bez tych systemowych wchodzą w grę.

Co ciekawe, możemy w LVbet obstawiać zakłady przedmeczowe i live na jednym kuponie i wtedy również mamy możliwość otrzymania zwrotu, jeśli przewyższa włożoną stawkę. Do tego możliwość wypłaty podczas trwania spotkań! Naprawdę świetna oferta, która dostępna jest na stronie www.etoto.pl

Betclic oferuje cashout

Bukmacher Betclic, który przez dwa lata miał przerwę na naszym rynku, w wyniku znowelizowania Ustawy Hazardowej z 2017, kiedy to nie otrzymał licencji i musiał zniknąć – teraz wrócił na dobre. I to w jakim stylu! Nie mogło więc zabraknąć Betclica w gronie tych, którzy oferują cashout. U tego bukmachera również możemy postawić jakikolwiek kupon, a wszystkie wejdą do promocji związanej z szybszym zamknięciem kuponu.

Poza tym w Betclic możemy również wypłacić środki, podczas trwania spotkań! Takich bukmacherów wielu nie ma. Wyobraźmy sobie, że weszło nam kilka spotkań i ostatnie dwa mecze są rozgrywane. Jeden wchodzi, a w drugim utrzymuje się remis do 60, czy 70’. Nawet wtedy mamy jeszcze możliwość wypłacenia chociaż części środków. Jest to jedna z lepszych ofert na cashout na naszym rynku.

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Cashout także w Totolotku

Najstarszy na naszym rynku bukmacher, który swoje początki miał na początku lat 90. On także dołączył do grona tych, co oferują cashout. W Totolotku wygląda to następująco. Żeby kupon brał udział w możliwości zwrotu musi być postawiony za minimum 20 złotych. Wszystko inne pozostaje praktycznie niezmiennie i wygląda jak u innych bukmacherów. Jedynie, gdy chcemy sprawdzić, czy przysługuje nam cashout w Totolotku, musimy wejść w „Szczegóły kuponu” a później w „Moje zakłady”. Tam pojawi się informacja, czy możemy wypłacić wcześniej środki.

W Totalbet cashout jest dostępny

Jednym z ostatnich, którzy znajdą się na tej liście, ponieważ mają w swojej ofercie cashout, jest Totalbet. Widnieje od pod nazwą „real cashout” i polega dokładnie na tym samym co u najlepszych bukmacherów. Po pierwsze muszą wejść wszystkie wcześniejsze spotkania, a po drugie, to nawet podczas trwania ostatniego, możemy dokonać zamknięcia kuponu, jeśli oczywiście przewyższa kwotę postawioną. Kolejna świetna propozycja na naszym rynku!

 Betfan zamyka stawkę cashout

Na sam koniec został nam jeszcze w Betfan cashout. Kolejny z bukmacherów, który od niedawna jest na rynku, a wie, że cashout jest potrzebny każdemu typerowi. Jeśli chodzi o warunku, to można jak najbardziej mieszać i zdarzenia przedmeczowe z tymi live, i zakłady AKO i SOLO wchodzą w grę. Wszystko, na co mamy ochotę. Poza tym również podczas trwania meczów można zakończyć zakład wcześniej. Wystarczy śledzić to, czy przy kuponie widnieje możliwość wypłaty środków jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu.

Nie każdy ale zdecydowana większość bukmacherów w Polsce oferuje graczom zamknięcie kuponu.

Oczywiście, sami bukmacherzy zachęcają do korzystania z opcji cashout, według opinii graczy ta opcja jest jedną z ich ulubionych.

Wszystko zależy od regulaminu bukmachera, każdy z nich ma różne warunki skorzystania z opcji cashout

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image