Powołani do kadry. Najnowszy konkurs Fortuny!

Teraz każdy ma szansę otrzymać powołanie do kadry! W najnowszym konkursie organizowanym przez bukmachera Fortuna do zdobycia jest miejsce w elitarnym gronie najlepszych typerów oraz bonusy do 500 PLN!

Powołani do kadry. Najnowszy konkurs Fortuny!
Powołani do kadry. Najnowszy konkurs Fortuny!

Oferta jest skierowana do osób, które są zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Kod promocyjny nie jest wymagany.

W trakcie trwania konkursu gracze zdobywają punkty za zagrane kupony. Każdy z nich musi być zagrany za co najmniej 10 PLN, a minimalny kurs kwalifikacyjny to 1,60.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Punkty naliczane są zarówno w przypadku wygranych, jak i przegranych zakładów, ale – rzecz jasna – to regularne skuteczne obstawianie liczy się najbardziej!

System naliczania punktów wygląda następująco:

  • Dla wygranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.
  • Dla przegranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.

Organizator promocji przygotował nagrody, które przyznawane są w formie punktów FKP. Poniżej prezentujemy wam, ile można zyskać za zajęcie konkretnego miejsca w tabeli konkursowej.

liga narodów kursy
liga narodów kursy
  • Miejsca od 1 do 10 – 500 PLN bonusu
  • Miejsca od 11 do 15 – 300 PLN
  • Miejsca od 16 do 20 – 100 PLN
  • Miejsca od 21 do 30 – 50 PLN

Oferta jest dostępna do 14 października. Nie trzeba w niej typować tylko i wyłącznie meczów z Ligi Narodów UEFA!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close