Specjalny bonus Forbet. 500 PLN dla graczy!

Tylko dzisiaj, czyli 11 października, gracze zarejestrowani w Forbet mogą odebrać bonus za kolejny depozyt. Do odebrania jest nawet 500 PLN!

Promocja dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl i dokonały minimum jednego depozytu na swój profil. Przypominamy, że bonus z tego wpisu ważny jest jedynie w dniu 11 października!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Trzeba wpłacić na konto w Forbet co najmniej 20 PLN, by zakwalifikować się do czwartkowej premii. Dodatkowe środki przyznawane są w wysokości 50% wartości pierwszej wpłaty dokonanej 11 października.

W ramach oferty nie można zgarnąć więcej niż 500 PLN. Bonusowe pieniądze są przyznawane automatycznie.

Środki z promocji trzeba obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Na spełnienie warunków obrotu bonusem każdy z uczestników ma dokładnie 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie.

W przypadku kilku premii na profilu, czwartkowe doładowanie oczekuje na gracza w kolejce przez 14 dni (od momentu przyznania). Jeżeli do tego czasu nie zostanie aktywowane, nastąpi jego anulacja.

Przypominamy, że na dzisiaj przygotowano jeszcze inne ciekawe oferty specjalne. Fortuna organizuje konkurs typerski, natomiast LvBET powiększa wygrane w aplikacji mobilnej!

—————

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image