Andrzej Twarowski został pierwszym ambasadorem legalnego bukmachera TotalBET. Znany dziennikarz sportowy ma być twarzą akcji promocyjnych firmy i nie tylko.

Twarowski pierwszym ambasadorem marki TotalBET!
Twarowski pierwszym ambasadorem marki TotalBET!

Bukmacher legalny TotalBET działa na polskim rynku od lipca tego roku. Posiada coraz większą rzeszę klientów, a także częściej zaczyna organizować różnego rodzaju promocje okazjonalne.

Firma ogłosiła właśnie, że rozpoczęła współpracę z Andrzejem Twarowskim, jednym z najbardziej znanych komentatorów sportowych w Polsce. Wspomniany dziennikarz został tym samym ambasadorem TotalBET.

– Jestem przekonany, że razem z TotalBET nieraz zaskoczymy kibiców. Moją rolą jest zadbać o niebanalne treści, więc śledźcie uważnie to, co dzieje się w moich mediach społecznościowych i w kanałach TotalBET. Szykujemy parę niespodzianek – zapowiada Andrzej Twarowski.

To pierwsza osoba z mediów sportowych, która zdecydowała się związać z TotalBET. Na razie nie wiadomo, czy marka w najbliższym czasie planuje podobne akcje. Pewne jest natomiast, że pojawienie się Twarowskiego w ekipie bukmachera oznacza, iż wkrótce możemy spodziewać się nowych ofert zarówno dla nowych, jak i stałych bywalców strony TotalBET.

– Twarowski będzie obecny w mediach społecznościowych marki, m.in. w cyklu video na YouTube, krótszych formach na IGTV czy w komunikacji na Twitterze. W związku ze współpracą z cenionym ekspertem, TotalBET szykuje też konkursy i inne niespodzianki dla fanów, szczególnie tych śledzących ulubioną przez Twarowskiego ligę angielską – czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez bukmachera.

Przypominamy, że niedawno dobry partner Twarowskiego, Tomasz Smokowski, został twarzą bukmachera Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu