Prawie 150mln$ w Nevadzie na Super Bowl

Zarząd Kontroli Gier w Nevadzie (NGCB) opublikował dane, z których wynika, że ​​142,9 miliona dolarów zostało postawionych na tegoroczny Super Bowl u 200 bukmacherów w stanie.

Był to spadek w stosunku do ubiegłego roku, który wyniósł 158,6 mln USD.

Po uchyleniu ustawy o zawodowej i amatorskiej ochronie sportu był to pierwszy rok, w którym legalne zakłady zostały podjęte poza Nevadę.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ubiegłym miesiącu badanie American Gaming Association (AGA) wykazało, że Amerykanie postawią 6 miliardów dolarów na finał sezonu NFL.

Prawie jeden na dziesięciu Amerykanów, liczący 22,7 miliona ludzi, planował postawić zakład na Super Bowl LIII, zgodnie z danymi Morning Consult.

Prezes i dyrektor generalny AGA, Bill Miller powiedział: “Więcej Amerykanów niż kiedykolwiek wcześniej będzie mogło postawić zakłady u legalnych bukmacherów działających obecnie w ośmiu stanach, generując cenne dochody dla rządów stanowych, lokalnych i plemiennych oraz zwiększając zaangażowanie fanów w grą. “

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image