Autokar dla Jagi od STS już gotowy!

Oficjalny autokar ekstraklasowej Jagiellonii Białystok, którego projekt z wybierany był podczas akcji bukmachera STS, jest już gotowy. Kibice mogli obejrzeć go w pełnej okazałości w ostatnią sobotę, 17 lutego, na terenie Stadionu Miejskiego. 

Autokar dla Jagi od STS już gotowy!

Podczas akcji „Autokar dla Jagi” wszyscy kibice białostockiego klubu (i nie tylko) mogli wybrać projekt nowego pojazdu dla piłkarzy drużyny. W finale rywalizowały ze sobą dwa projekty. Na prośbę zarządu Jagiellonii, ostateczne głosowanie było przedłużone do 2 lutego 2018.

Bukmacher STS jest oficjalnym sponsorem ekipy z Białegostoku. Wspiera także inne drużyny, między innymi, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin czy szczypiornistów Vive Kielce.

– „STS wyróżnia się spośród sponsorów, bo swoją działalność skupia nie tylko wokół klubów, ale i ich kibiców. Wspólnie z Jagiellonią zorganizowaliśmy głosowanie na nową szatę graficzną autokaru, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. W ten sposób to fani klubu mogli zadecydować, jak będzie wyglądał pojazd Żółto-Czerwonych” – mówi prezes STS, Mateusz Juroszek.

Kibice mogli zobaczyć w pełnej okazałości pojazd w ostatnią sobotę. Pracownicy klubu nie ukrywali, że zwycięski projekt bardzo przypadł im do gustu.

– „Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatecznego wyglądu autokaru. Prezentuje się wspaniale. Jeszcze raz dziękujemy naszym kibicom za udział w głosowaniu. Niech nowy autokar wiezie piłkarzy po kolejne zwycięstwa” – mówi dyrektor marketingowy Jagiellonii, Agnieszka Klim.

W ostatnim czasie STS został partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Ministerstwo Finansów właśnie przedłużyło licencję firmy o kolejne sześć lat.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button