Premier League: Norwich – Leicester (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Norwich podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Norwich – Leicester. Typy bukmacherskie

Premier League: Norwich – Leicester. Typy bukmacherskie

Norwich ma słabą kadrę i już przed sezonem mówiło się o tym, że bardzo trudno będzie się im utrzymać. Dwie pierwsze kolejki potwierdzają tę tezę. Nie mają na swoim koncie choćby punktu.

Przegrali najpierw z piłkarzami Liverpoolu 0:3, a następnie z Manchesterem City 0:5. Oczywiście byli to rywale z najwyższej półki, ale ich kolejny rywal nie będzie dużo łatwiejszy.

Zresztą charakteryzuje ich to samo, co poprzednio, kiedy grali w elicie. Mianowicie ponownie tracą sporo goli. Z kolei drużyna prowadzone przez Brendana Rodgersa zagrała dwa kompletnie inne mecze.

W pierwszym meczu po dobrej gorze pokonali u siebie zawodników Wolverhampton 1:0. Jednak w drugiej kolejce jego ekipa została zdemolowana przez West Ham. Rywale wygrali z nimi 4:1.

Po tej dotkliwej porażce na pewno będą chcieli się zrehabilitować i zagrają z odpowiednim zaangażowaniem. Norwich to odpowiedni rywal, aby tak się stało i wydaje mi się, że remis to wszystko, na co stać w tym meczu gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Norwich – Leicester2(DNB)1,44STS

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button