Czas na sobotę, wyjątkowe mecze i specjalny bonus od bukmachera Etoto. Już teraz przekonaj się, co należy zrobić, by otrzymać 10 PLN bonusu!

Sobotni bonus 10 PLN dla graczy Etoto!
Sobotni bonus 10 PLN dla graczy Etoto!

Jesteś już klientem Etoto, który wykorzystał bonus bez depozytu oraz inne premie powitalne przygotowane dla nowo zarejestrowanych? Jeżeli tak, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wziął udział w promocji na sobotę, 8 grudnia.

Opisywana oferta dostępna jest tylko do końca dnia. Nie można skorzystać z niej więcej niż raz dziennie, podobnie jak bonus nie może być wyższy bądź niższy niż kwota równa 10 PLN!

Milenium kod bonusowy „BetOnline” – Bonus 760zł + 20zł Na Zakłady

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na obstawianie meczów w Etoto. Wystarczy po spełnieniu warunków sobotniej promocji zatwierdzić przyznanie premii za aktywność bukmacherską!

Jakie warunki Etoto nakłada na uczestników promocji? Poniżej znajdziecie szczegóły na ten temat! 10 PLN trafi do osób, które:

  • Postawią co najmniej 100 PLN na zakład wielokrotny
  • Kupon promocyjny nie będzie zawierał zdarzenia o kursie niższym niż 1.20
  • Ogólny kurs musi wynosić co najmniej 2.00
  • Przyznanie nagrody następuje po rozliczeniu kuponu!

Legalny bukmacher Etoto ma dla graczy wyjątkowe oferty nie tylko na dzisiaj, ale także na inne dni grudnia. Jeżeli skorzystaliście już z tej promocji, sprawdźcie sobotni bonus Premier League w Forbet!

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Żaden problem – możesz zarejestrować się w każdej wolnej chwili. Jeżeli wpiszesz „ETOTO20FREE” dodatkowo zgarniesz 20 PLN bez wpłaty na obstawianie w aplikacji!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.