Premier League: Southampton – Crystal Palace (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników Crystal Palace. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję przeprowadzi CANAL + Sport.

Premier League: Southampton – Crystal Palace

Premier League: Southampton – Crystal Palace

Gospodarze tego meczu nie mają dobrego sezonu. Po dziewiętnastu rozegranych spotkaniach mają na koncie dwadzieścia jeden punktów i zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim czasie grają jednak znacznie lepiej. W poprzedniej kolejce sprawili swoim fanom miłą niespodziankę, pokonując w wyjazdowym meczu Chelsea Londyn 2:0.

Tym samym Southampton wygrał cztery z ostatnich sześciu spotkań ligowych, a więc o jedno więcej niż w poprzednich dwudziestu kolejkach Premier League.

Crystal Palace gra z kolei nadspodziewanie dobrze. Zajmują oni solidne dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu kolejkach dwadzieścia sześć punktów na koncie.

W ostatnim meczu ligowym pokonali przed własną publicznością West Ham 2:1, a co ciekawe, aż siedemdziesiąt sześć goli Crystal Palace strzelonych w tym sezonie padło w drugich połowach spotkań, i tak też było we wspomnianym meczu. W meczu z West Ham z murawy z powodu kontuzji musiał zejść Patrick van Aanholt i nie zagra on z sobotnim meczu.

Gospodarze będą chcieli pójść za ciosem, jednak Place to niewygodny rywal. Obie drużyny zagrają w tym meczu dosyć ostrożnie, a remis nikogo nie skrzywdzi, więc myślę, że nie padnie tutaj wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Southampton – Crystal Palace -3,51,30STS

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button