Noworoczny wyścig Betclic. Do zdobycia nawet 1200 PLN!

Noworoczny wyścig u bukmachera Betclic to nawet 1200 PLN do zdobycia za aktywne obstawianie. Jak działa ta akcja promocyjna, co takiego można dzięki niej zyskać i za co konkretnie?

Noworoczny wyścig Betclic. Do zdobycia nawet 1200 PLN!
Noworoczny wyścig Betclic. Do zdobycia nawet 1200 PLN!

Betclic promocja na Nowy Rok

Legalny bukmacher Betclic daje graczom podwójną okazję do świętowania okresu między 26 grudnia a Świętem Trzech Króli. Obecnie można wziąć u niego udział w akcji, gdzie do zdobycia jest do 1200 PLN na konto na obstawianie!

Krok pierwszy: do opisywanej przez nas promocji trzeba się zapisać! W jaki sposób to zrobić? Wystarczy przejść do zakładki Noworoczny Wyścig na www.Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Wyścig pozwala na zdobywanie punktów za postawione pieniądze w kuponach SOLO oraz AKO. Co istotne, liczy się tutaj zarówno zakłady przedmeczowe, jak i LIVE, dzięki czemu pole do popisu jest naprawdę ogromne.

Turniej bukmacherski z nagrodami

  • 4 punkty za każde 4 PLN wydane w kuponach AKO
  • 2 punkty za każde wydane 4 PLN na kuponach SOLO

Zakład promocyjny nie może być postawiony za mniej niż 1.50. Stawka minimalna to z kolei 4 PLN.

W zależności od osiągniętego poziomu zdobywa się konkretny bonus. Premie nie sumują się – każdy typer może otrzymać tylko jedną.

Betclic nagrody wypłaci do końca 7 stycznia.

  • 1. poziom – 300 punktów =  20 zł
  • 2. poziom – 1200 punktów = 40 zł
  • 3. poziom – 3000 punktów = 80 zł
  • 4. poziom – 6000 punktów = 200 zł
  • 5. poziom – 10500 punktów = 400 zł
  • 6. poziom – 30000 punktów = 1200 zł

Jak dostać bonus w Betclic?

Okres poświąteczny jest ubogi w wydarzenia sportowe godne uwagi? Absolutnie nie! Premier League, Turniej Czterech Skoczni, rywalizacje w sportach zimowych – to tylko kilka przykładów tego, co warto obstawiać w najbliższym czasie!

Betclic Polska cały czas ma ofertę specjalną dla nowo zarejestrowanych. Przy zakładaniu konta na www.Betclic.pl można wpisać kod promocyjny KOD510 i na dobry początek otrzymać do 510 złotych casbacku od przegranej w pierwszym kuponie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button