Przegląd weekendu: „Super Sunday” oszczędza bukmacherów
Bukmacherzy byli zachwyceni, że „Super Sunday” nie spełniła oczekiwań graczy i dwa mecze piłkarskie zakończyły się wynikiem 0: 0 po 90 minutach.
Bet365 opisał to jako solidny weekend na froncie piłki nożnej z wieloma niskoprofilowymi głośnymi meczami, co zostało powtórzone przez Kindred Group.
Ali Gill z Kindred powiedział: „Finał Pucharu Ligi i mecz Man United z Liverpoolem były najczęściej obstawianymi zdarzeniami weekendu. Remis 0:0 w obu meczach, były wymarzonymi rezultatami dla Kindred. Dodatkowo porażkę zanotował Tottenham, który również był mocno faworyzowany”
Steve Freeth z Bet365 powiedział, że operatorzy byliby zadowoleni z porażki Anglii z Six Nations z Walią w Cardiff o wiele więcej niż patriotyczni fani rugby.
„Trzy mecze turnieju Sześciu Narodów były dla nas, a zwycięstwo Walii nad Anglią było wyborne” – powiedział Freeth.
Adams dodał: „Obroty rugby są znacznie mniejsze niż w piłce nożnej, ale byliśmy szczęśliwi widząc, jak Walia pokonała Anglię w sobotni wieczór.”