Połączone siły Brytyjskich stowarzyszeń

Remote Gambling Association i the Association of British Bookmakers oczekują połączenia w celu utworzenia NEWCO.

Fuzja między Remote Gambling Association (RGA) i the Association of British Bookmakers (ABB) prawdopodobnie zostanie potwierdzona do końca tego tygodnia.

Remote Gambling Association (RGA) – grupa reprezentująca operatorów zakładów bukmacherskich online oraz Association of British Bookmakers (ABB) utworzą wspólnie nowy organ o nazwie NEWCO.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Specjaliści ds. Rekrutacji Ellwood Atfield opublikował ogłoszenie o pracy dyrektora generalnego w weekend, w którym stwierdzono, że NEWCO jest “roboczym tytułem dla nowej organizacji branżowej reprezentującej sektor gier hazardowych, zastępując RGA i ABB”.

NEWCO ma lobbować u polityków i starać się ocieplić wizerunek branży, która jest na świeczniku mediów i różnych organów państwowych.

Po pełnym utworzeniu NEWCO z nowym logo i nazwą, RGA i ABB przestaną istnieć jako niezależne organy.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close