Odpowiednie zarządzanie kapitałem, dobór strategii, wybór bukmachera. Są to kluczowe elementy, którymi musi operować każdy gracz. Jednak trzeba też pamiętać, że element psychologiczny również odgrywa bardzo ważną rolę. Poniżej pięć rzeczy do rozważenia w tym aspekcie.

1.Rozluźnienie i pewność siebie – Najlepszym momentem na podejmowanie ważnych decyzji za pomocą prawdziwych pieniędzy – co oczywiście się tyczy obstawiania – jest wtedy, gdy jesteś zrelaksowany i pewny siebie.

2.Wypadki i niechęć nie mogą odegrać żadnej roli – Aby odnieść sukces jako gracz, musisz być całkowicie bezstronny, jak sędzia. Oznacza to, że nie możesz pozwolić, aby twoje sympatie i antypatie niektórych drużyn, zawodników wpłynęły na twój osąd.

3.Odchodzenie od zakładów, gdy myślimy o odrobieniu strat – obstawianie zakładów, których normalnie byśmy nie postawili, ponieważ chcieliśmy odzyskać nasze straty. W większości przypadków kończymy dzień na jeszcze większym minusie.

4.Wypoczęte ciało, wypoczęty umysł –  Mówienie, że myślimy jaśniej, kiedy jesteśmy wypoczęci, nie jest teorią, to fakt medyczny. Jeśli jesteś zmęczony, zestresowany lub jeszcze gorzej … nietrzeźwy, na kacu lub cokolwiek innego w tym kierunku … jesteś w najgorszym miejscu, aby podejmować jasne, przejrzyste, dobrze poinformowane decyzje.

5.Nie podążaj za tłumem – Jak często robimy coś po prostu dlatego, że robią to wszyscy inni? Każdy z nas ma trochę naturalnej tendencji do podążania za tłumem lub przynajmniej myślenia, że jeśli większość ludzi robi coś w określony sposób, najprawdopodobniej ma rację. Ale czym lub kim oni są żeby operować na ich przekonaniach? „Umiesz liczyć, licz na siebie”.

Psychologia to najczęściej pomijany aspekt w życiu graczy zakładów sportowych, oczywiście mowa tutaj o tych, którzy myślą o obstawianiu trochę bardziej na poważnie. Przeczytaj raz jeszcze powyżej zamieszczone rady. Zastanów się czy te problemu dotykają również Ciebie. Jeśli tak to spróbuj je wyeliminować, a z pewnością pozwoli Ci to uratować sporą część pieniędzy.


bonusy bez depozytu