40 PLN na Wirtualne Sporty w LvBET!

Bukmacher LvBET nagradza tych, którzy będą aktywni w okresie od 24 do 30 grudnia. Zobacz, co zrobić, by odebrać bonus 40 PLN!

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera LvBET. Nie trzeba się do niej zapisywać ani też wykorzystywać żadnych specjalnych kodów promocyjnych. 

Bonus na Wirtualne Sporty zostaje dodany automatycznie. Księgowanie dodatkowych środków nastąpi w dniu 31 grudnia, czyli w ostatni dzień tego roku, do godziny 17.00.

Co należy zrobić, by skorzystać z tej promocji? Należy postawić w okresie od 24 grudnia do 30 grudnia co najmniej 100 PLN na Wirtualnych Sportach.

Dyscyplina wybrana przez gracza nie ma najmniejszego znaczenia. Możesz obstawiać tylko piłkę nożną albo zdecydować się na spróbowanie szczęścia w różnych sportach.

Minimalny kurs zdarzenia branego pod uwagę w obrocie promocyjnym to 1.50. Mniejsze zakłady nie będą kwalifikowały się do tej oferty, a tym samym nie przybliżą nas do dodatkowych środków pieniężnych.

Bonus nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 40 PLN. Gracze mogą skorzystać z tej oferty tylko jeden raz na konto.

Aktualny kod promocyjny „BETONLINE” wykorzystasz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu