Nie wyobrażasz sobie przerwy świątecznej bez obstawiania? Maraton z Premier League w LvBET to coś, co może ci się spodobać! Zobacz, jak wygrać nawet 250 PLN w każdej kolejce!

Maraton z Premier League. 250 PLN do zdobycia!

Promocja obowiązuje w przypadku dziewiętnastej, dwudziestej oraz dwudziestej pierwszej kolejki angielskiej ekstraklasy. Dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera LvBET.

W przypadku każdej kolejki Premier League zasady są takie same: należy zagrać kupon kombi, który będzie składał się tylko ze spotkań z danego bloku meczów.

Bonus 250 PLN trafi w każdym etapie promocji do osób, którym uda się zdobyć najwyższy kurs na wygranym kuponie.

W każdym promocyjnym kuponie muszą znaleźć się minimum dwa mecze z Premier League. W przeciwnym wypadku taki zakład nie będzie brany pod uwagę w ofercie, a tym samym nie będzie można dzięki niemu zdobyć nagrody w postaci bonusowych środków.

Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych w LvBET. Każdy z graczy może zdobyć nawet kilka nagród w ciągu całej oferty specjalnej.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w LvBET, możesz założyć je przez internet, w komputerze bądź smartfonie. Podczas dokonywania rejestracji możliwe jest podanie kodu bonusowego „BETONLINE„, który jest obecnie aktywny dla wszystkich nowo zarejestrowanych!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu