Punchdown 3 – kursy i typy bukmacherskie na galę

Jakie dostępne na galę Punchdown 3 kursy i typy bukmacherskie? Już teraz każdy może sprawdzić, kto jest faworytem do zwycięstwa, a komu nie daje się większych szans na triumf.

Punchdown 3 - kursy i typy bukmacherskie na galę
Punchdown 3 – kursy i typy bukmacherskie na galę

Turniej w policzkowaniu. Celebryci w rolach głównych

Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było. Punchdown 3 to wydarzenie, podczas którego dojdzie do strać… w policzkowaniu (to coś innego niż walki na gołe pięści). Każdy uczestnik będzie mógł zadać ciosy swojemu rywalowi trzykrotnie, a zwycięzcą zostanie ten, kto albo znokautuje, albo będzie lepszy w oczach sędziów. Co najmocniej przyciąga kibiców, to na pewno fakt, że podczas gali zobaczymy w akcji nie tylko “zwykłych” fighterów, ale także celebrytów. Wśród tych drugich będzie Esmeralda Godlewska, Warszawski Dresik i Bonus BGC.

Dużą konkurencją dla Punchdown 3 na pewno w sobotni wieczór będzie KSW 59. To właśnie 20 marca odbędą się obie te imprezy. Każda z nich też startuje o 20, tak więc fani będą musieli sami wybrać, co będą chcieli obejrzeć. A emocji zabraknąć nie powinno i tu, i tu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Gala Punchdown 3 to turniej o 30000 PLN, w którym zmierzy się ze sobą 16 osób na czele z mistrzem Rosji. Legendarny Vasilii “The Dumpling” Kamotskii jest zdecydowanym faworytem bukmacherów do wystąpienia w finale, a jednocześnie też głównym kandydatem do wygrania całej rywalizacji.

Jak grać na Punchdown 3 typy?

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że możliwe jest obstawianie Punchdown 3 w internecie. Bukmacher Totalbet jest oficjalnym sponsorem gali i to właśnie na jego stronie internetowej, www.Totalbet.pl znajdziemy kursy na wszystkie pojedynki, jakie będą rozgrywane w przedostatnią sobotę marca.

Chcąc postawić na którąkolwiek z walk zaplanowanych na Punchdown 3, wystarczy wejść na stronę bukmachera, a następnie przejść do zakładki poświęconej turniejowi w policzkowaniu. Kursy nie należą do najniższych, co przekłada się na dość spore potencjalne wygrane.

W portalu www.Totalbet.pl zarejestrowanie konta jest darmowe. Dodatkowo, na dobry początek można tutaj otrzymać 20 PLN bez wpłaty, a potem łącznie jeszcze drugie 20 PLN w formie freebetów. Znajdziemy tutaj także jeden z wyższych bonusów na rynku – aż 5000 PLN od jednej, pierwszej wpłaty!

Przy graniu zakładów na Punchdown 3 należy zawsze pamiętać o tym, iż mówimy tutaj o evencie nastawionym na rozgłos oraz show. Nie wszystkie pojedynki muszą rozstrzygnąć się zgodnie z logiką, a niewykluczone są także kontrowersyjne decyzje sędziów.

W policzkowaniu liczy się nie tylko siła w rękach, ale także masa, dlatego też z reguły to ci ciężsi zawodnicy są uznawani za kandydatów do zwycięstwa. Ma to swoje uzasadnienie – ważących więcej trudno jest znokautować, a ich cios z kolei może dość szybko położyć kogoś znacznie lżejszego.

Punchdown 3 drabinka
Punchdown 3 drabinka

Punchdown 3 kursy. Kto ma szansę wygrać?

Bacznie przyglądamy się temu, jakie wystawiono na Punchdown 3 kursy bukmacherskie. To one pokazują najlepiej, kto powinien wygrać, a kto raczej dość szybko pożegna się z turniejem głównym. Do obstawiania są też, oczywiście, main eventy z VIP-ami wieczoru.

Monika Godlewska powinna poradzić sobie ze swoją rywalką. Przede wszystkim Anastasiya Yandaltsava jest znacznie lżejsza i nie można powiedzieć, by miała jakiekolwiek doświadczenie w sportach walki czy czymś pokrewnym. A jak w głównym daniu eventu? Piotr Witczak będzie miał trudne zadanie, by pokonać Norberta Janeckiego. Wydaje się, że to właśnie “Warszawski Dresik” wygra hitowe starcie.

Im wyższy kurs na konkretnego zawodnika, tym mniejsze szanse na to, że właśnie jemu uda się zwyciężyć. Logika jest w tym wypadku prosta – bukmacher płaci mniej, gdy ktoś przewiduje coś bardziej prawdopodobnego.

Walka12
Vasilii “The Dumpling” Kamotskii – Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski1.204.00
Patryk “Petrju” Kornatowski – Maksymilian “Max” Leśniak2.401.50
Daniel “Kisiel” Jakubowski – Artur “Waluś” Walczak4.001.20
Łukasz Nowicki – Dawid “Mały” Młyński1.702.05
Tomasz “Sergiej” Pachulski – Jakub “Vulpes” Lis1.951.75
Maciej “Ciapek” Czapracki – Jakub “Dudzio” Dudczyk1.352.95
Łukasz “Dunaj” Dunajko – Jakub “HeCmAn” Rygiel1.352.95
Dawid “Zaleś” Zalewski – Przemysław “Zimny” Zimny1.204.00
Monika “Esmeralda” Godlewska – Anastasiya Yandaltsava1.502.40
Piotr “Bonus BGC” Witczak – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki2.551.44

Kto może sięgnąć po wygraną główną w turnieju? Dawid “Zaleś” Zalewski, Vasilii “The Dumpling” Kamotskii i “Waluś”, czyli Artur Walczak. Te trzy nazwiska wśród faworytów wymieniane są przez typerów najczęściej.

Gotowy kupon z pewniakami Punchdown 3
Gotowy kupon z pewniakami Punchdown 3

Transmisja Punchdown 3 online za darmo

To pewne, że nie będzie można obejrzeć gali Punchdown 3 online za darmo. Dla kibiców przygotowano tylko i wyłącznie PPV. Koszt płatnej transmisji to niecałe 20 złotych. Połowę więcej trzeba zapłacić za stream KSW 59.

Mimo że jest spora szansa na to, że imprezy takie jak Punchdown przyjmą się w Polsce, nie ma co liczyć na to, by pokazywane były w otwartej telewizji. W dzisiejszych czasach organizatorzy znacznie częściej stawiają na płatne streamy, z których mają większe zyski. Nie zapominajmy jednocześnie o kontrowersjach stojących za Fame MMA i podobnymi galami. Freak fighty oglądane są przez tłumy, ale żadna telewizja nie wydaje się chętna na to, by mieć z tym cokolwiek wspólnego.

Punchdown 3 online można oglądać na komputerze albo urządzeniu mobilnym. Nie jest gwarantowany dostęp do gali na smart TV.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image